Chcę zarządzać tą stroną
 
 
 
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
 
Jesteś właścicielem tej firmy?

Opinie

0/1000
Polecam, miła obsługa, czyste domki i cudowne tereny, zadbany sprzęt pływający. No i śliczne jezioro z prywatną plażą i ratownikiem. Dodatkowy atrybut to dobry dojazd. Michał, Łódź sierpień 2015.
Michał 2015-08-16
W Jubilacie urządzaliśmy wesele. Otrzymaliśmy wielką pomoc od właścicielek ośrodka w organizacji imprezy. Jedzenie było dopasowane do różnych gustów, sala klimatyczna i gustownie przystrojona. Polecam to miejsce ze względu na świetny klimat i przyjazną atmosferę. Goście byli bardzo zadowoleni zarówno z przyjęcia weselnego jak i z noclegów. Domki na ośrodku są wygodne i posiadają wszelkie udogodnienia. Jest to miejsce idealne na spotkania rodzinne i nie tylko. Polecamy każdemu, dzieciom i dorosłym.
Monika i Michał 2014-07-03
Wspaniałe miejsce, polecamy! Na pewno tu wrócimy w przyszłym roku! Miła obsługa, zadbane domki, smaczna kuchnia.
Andrzej Chodorowski, Gniew 2014-06-24

Podobne oferty w pobliżu

7 c, Borsk
Pensjonaty, hostele i ośrodki wypoczynkowe
Tczewska 9, Nowe
Pensjonaty, hostele i ośrodki wypoczynkowe
2, Piątkowo
Pensjonaty, hostele i ośrodki wypoczynkowe
41, Wdzydze
Pensjonaty, hostele i ośrodki wypoczynkowe
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij