Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Radiologica Net Pytlewski & Ryterski w Panoramie Firm

Promocje

Ważna od
2015-09-30

NFZ - Poradnie specjalistyczne na NARODOWY FUNDUSZ ZDROWIA od 1 lipca 2013 roku!

Opis działalności

Wielospecjalistyczna przychodnia medyczna Radiologica Net oraz Pracownia Rezonansu Magnetycznego i Tomografii Komputerowej. Usługi w ramach umowy z NFZ oraz prywatnie. Oferujemy m.in. porady wykwalifikowanych lekarzy w dziedzinach: neurologii, chirurgii ogólnej, alergologii dziecięcej, laryngologii.

Marki i specjalizacje

Przychodnię tworzą:

- Poradnia Neurologiczna dla Dorosłych
- Poradnia Urazowo-Ortopedyczna
- Poradnia Chirurgiczna dla Dorosłych
- Poradnia Chirurgiczna dla Dzieci
- Poradnia Alergologiczna dla Dzieci
- Poradnia Alergologiczna dla Dorosłych
- Poradnia Medycyny Rodzinnej
- Poradnia Neurochirurgiczna
- Poradnia Chirurgii Onkologicznej

Produkty i usługi

* Wielospecjalistyczna Przychodnia Medyczna

Nowo otwarta jednostka medyczna spółki Radiologica Net, wyróżniającej się na tle branży medycznej, JAKOŚCIĄ świadczonych usług, ELASTYCZNOŚCIĄ oraz DOSTĘPNOŚCIĄ dla pacjenta.

Świadczymy usługi i porady w ramach umowy z NFZ oraz prywatnie. Oferujemy m.in. porady wykwalifikowanych lekarzy w dziedzinach: neurologii, chirurgii ogólnej, alergologii dziecięcej, laryngologii.

* Rezonans

Nowoczesna konstrukcja aparatu i parametry techniczne z "najwyższej półki" umożliwiające najdokładniejszą ocenę struktur ośrodkowego układu nerwowego:

- badania mózgu i kręgosłupa
- pełen zakres badań naczyniowych w tym angiografia kontrastowa
- badania naczyń obwodowych kończyn dolnych
- badania narządów jamy brzusznej i miednicy małej
- kompleksowa ocena układu kostno-stawowego

* Tomografia

Spiralny wielorzędowy Tomograf Komputerowy Emotion firmy Siemens umożliwia wykonanie wszystkich typów badań tomograficznych z uwzględnieniem zaawansowanych badań z zakresu neuroradiologii takich jak perfuzja TK, kontrastowych badań naczyniowych - angio TK, zaawansowanych wielofazowych badań klatki piersiowej, jamy brzusznej i miednicy małej oraz badań układu kostno-stawowego z możliwością tworzenia rekonstrukcji trójwymiarowych uzyskanych obrazów

* Terapia ozonowa w dyskopatii lędźwiowej

Dyskoliza ozonowa krążka międzykręgowego to minimalnie inwazyjna metoda leczenia dyskopatii lędźwiowej polegająca na przezskórnym nakłuciu krążka i bezpośrednim wstrzyknięciu terapeutycznej mieszaniny gazów.

Ozon to niestabilny gaz o silnie utleniających właściwościach stosowanych od lat w medycynie m.in. ze względu na właściwości antyseptyczne i przeciw zapalne

Certyfikaty

Certyfikat Zgodności Zarządzania Jakością z normą PN-EN ISO 9001:2009 (decyzją Prezesa Europejskiego Centrum Certyfikacji)Spełniamy wymagania normy w zakresie:-Ambulatoryjnej Specjalistycznej Diagnostyki Kosztochłonnej (Rezonans Magnetyczny, Tomografia Komputerowa)-Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej (Poradnie Specjalistyczne)
certyfikat

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij