Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Gałecka-Nerek w Panoramie Firm

Opis działalności

Kancelaria adwokacka Katarzyny Gałeckiej Nerek mieszcząca się w Rawie Mazowieckiej reprezentuje klientów w sprawach cywilnych, karnych, rodzinnych, gospodarczych, prawa pracy, prawa administracyjnego. Adwokat specjalizuje się w odzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych. Uzyskujemy odszkodowania z OC sprawcy głównie po wypadkach komunikacyjnych oraz wypadkach przy pracy. Klientami kancelarii są zarówno przedsiębiorcy jak i osoby fizyczne. Reprezentujemy naszych klientów w sądach powszechnych.

O nas

Jesteśmy wiodącą i rozpoznawalną w regionie kancelarią adwokacką. Kancelarią kieruje Katarzyna Gałecka Nerek będąca doświadczonym i kompetentnym adwokatem. Jej wieloletnie doświadczenie czyni nas partnerem godnym zaufania na którego zawsze możecie Państwo liczyć. Staramy się tworzyć rozwiązania i sposoby działania dla naszych klientów spełniające ich oczekiwania. Zadowolenie i zysk naszych klientów jest najważniejszym celem kancelarii.

Działamy na terenie województwa mazowieckiego oraz łódzkiego. Wyjątkowo adwokat prowadzi sprawy także w innych miejscowościach. Siedziba kancelarii mec. Katarzyny Gałeckiej Nerek mieści się w centrum Rawy Mazowieckiej (naprzeciwko głównego budynku Sądu i Prokuratury Rejonowej).

Kancelaria zasięgiem obejmuje miasta takie jak: Łódź, Warszawa, Rawa Mazowiecka, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki, Żyrardów, Sochaczew, Piotrków Trybunalski, Biała Rawska, Nowe Miasto, Brzeziny, Koluszki oraz wiele innych mniejszych.

Od wielu lat Kancelaria dostarcza usługi prawne gwarantujące klientom sprawdzone rozwiązania dopasowane do ich potrzeb. Naszą najważniejszą wartością jest dobro klienta oraz wysokość świadczeń, które dla niego uzyskujemy. Kancelaria specjalizuje się w odzyskiwaniu odszkodowań dla ofiar wypadków oraz zdarzeń losowych od podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody. Odszkodowania uzyskiwane przez nasz zespół należą do najwyższych odszkodowań w regionie.

W skład kancelarii wchodzą osoby z doświadczeniem prawniczym oraz osoby których praca z zagadnieniami prawnymi jest pasją. W Kancelarii stawiamy na rozwój, młodość, aktywność oraz innowacyjność. Nie idziemy utartymi drogami ale szukamy najkorzystniejszych rozwiązań dla naszych klientów. Najważniejszą wartością w Kancelarii jest praca. Każdy nasz klient może być pewien, że jego problem prawny zostanie szczegółowo przeanalizowany, a następnie zostanie wypracowana optymalna metoda jego rozwiązania. Adw. Gałecka-Nerek swoją osobą gwarantuje pewność oraz rzetelność naszych usług.

Marki i specjalizacje

Kancelaria Adwokacka prowadzi sprawy:
- Prawo Cywilne
- Prawo Rodzinne i Opiekuńcze
- Prawo Karne / Wykroczeń
- Prawo Pracy
- Prawo Handlowe

Naszą specjalizacją jest odzyskiwanie odszkodowań od Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz od osób i podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody ofiarom. Najpopularniejsze sprawy prowadzone przez kancelarię to wypadki komunikacyjne oraz wypadki przy pracy. Zajmujemy się także odszkodowaniami medycznymi oraz odszkodowaniami za nierzetelne wykonywanie umów.

Produkty i usługi

Zakres usług Kancelarii:

- udzielanie porad prawnych,
- interpretacja przepisów prawnych,
- sporządzanie pisemnych opinii prawnych,
- sporządzanie pism procesowych,
- reprezentacja przed Sądami i innymi organami,
- prowadzenie spraw Klientów we wszystkich instancjach,
- pomoc w odzyskiwaniu wierzytelności,
- odzyskiwanie odszkodowań

Zakresem usług objęte są w szczególności:
(wyliczenie ma charakter przykładowy, nie zwiera wszystkich spraw)

Prawo Cywilne:

1. Prawo rzeczowe.
Sprawy o prawa własności zarówno nieruchomości jak i rzeczy ruchomych.

2. Zobowiązania.
Analiza (opiniowanie) i sporządzanie, negocjowanie umów, sprawy o zapłatę, odszkodowanie (za niewykonanie lub niewłaściwe wykonanie umów, z tytułu wypadków, za zniszczenia mienia lub uszczerbek na zdrowiu). Odzyskujemy odszkodowania za wypadki w szczególności wypadki komunikacyjne oraz wypadki przy pracy;

3. Prawo spadkowe.
W szczególności: przyjęcie spadku, odrzucenie spadku, stwierdzenie nabycia spadku, zachowek, uznanie spadkobiercy za niegodnego dziedziczenia, dział spadku.

Prawo Rodzinne i Opiekuńcze:

W szczególności sprawy o:
- alimenty,
- rozwód,
- podział majątku wspólnego,
- zwrot wydatków i nakładów na majątek osobisty,
- umowy majątkowe małżeńskie,
- unieważnienie małżeństwa,
- separację,
- ustalenie ojcostwa, zaprzeczenie ojcostwa,
- uznanie dziecka, unieważnienie uznania, przysposobienie,
- przyznanie / pozbawienie / ograniczenie władzy rodzicielskiej,
- ustalenie kontaktów

Prawo Karne / Wykroczeń:

Kancelaria świadczy pomoc prawną zarówno osobom podejrzanym / oskarżonym (obwinionym) o popełnienie przestępstwa (wykroczenia) – występując w charakterze obrońcy na wszystkich etapach postępowania, jak i osobom pokrzywdzonym przestępstwem w dochodzeniu ich roszczeń w procesie karnym, a także w postępowaniu cywilnym.

Prawo Pracy:

Reprezentuje przed Sądami zarówno pracodawców jak i pracowników w procesach należących do właściwości Sądów Pracy, na każdym etapie postępowania.

Certyfikaty

Kancelaria jest ubezpieczona od zdarzeń związanych z ryzykiem naszej pracy, także macie Państwo pewność, że swoją sprawę powierzacie w "dobre ręce". Kancelaria dba o dobrą opinię na jaką zapracowaliśmy sobie ciężką pracą. Opinia każdego klienta jest dla nas bardzo ważna. Jeżeli korzystałeś z usług naszych prawników prosimy podziel się z innymi opinią o kancelarii. Twoje uwagi są dla nas wskazówką do dalszego poprawiania jakości świadczonych usług.
certyfikat
certyfikat
zaświadczenie

Opinie

0/1000
Kancelaria prowadziła sprawę przez e-sąd. Nakaz uprawomocniony już mam.
Tomasz 2014-05-11
Kontakt do kancelarii miałem od znajomego, który kiedyś był po poradę prawną. Kancelaria blisko sądu zawsze mogłem się wszystkiego dowiedzieć, minusem są wysokie ceny ale to chyba standard u adwokatów. Poza tym bardzo przystępna osoba i wszystko dokładnie tłumaczy i przedstawia rozwiązania.
JS 2013-04-16
Sprawę miałem przegraną ale to jak 'dręczyła' i zdyskredytowała świadków prokuratury spowodowało mniejszą karę. Naprawdę cięty język ma ta pani adwokat.
2013-03-21
W Rawie Mazowieckiej i okolicy ma opinię najlepszego adwokata dlatego poszedłem do niej. Nie zawiodłem się. Jest z nią stały kontakt i sprawę poprowadziła bardzo dobrze, otrzymałem wysokie odszkodowanie i rentę. Dziękuję
Grzegorz K 2012-09-06
Polecam tą panią adwokat, jest znana w Rawie, pytałem się kilku osób o opinie o rawskich adwokatach. Jedynie o niej były niezłe opinie dlatego zdecydowałem się. To była sprawa karna, karę dostałem ale dużo niższą niż się spodziewałem dlatego uważam jej działania za duży sukces
Jędrek 2012-08-10
Pani Katarzyna prowadziła moją sprawę, która zakończyła się ugodą. Zyskałem naprawdę dużo i jestem zadowolony. Pani Kasia jest osobą młodą ale bardzo zaangażowaną w sprawę. Polecam ją bo wiem, że sprawę sprawdzi od dołu do góry, a nie tak jak stary adwokat, który tylko myśli o zdarciu kasy. Pozdrawiam
S. 2012-08-03
Polecam naprawdę pani mecenas zajęła się moją sprawą, ceny w miarę przystępne.
Paker 2010-08-24
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij