Lista
Mapa

Stihl - Białystok, podlaskie

- znaleziono 2 firmy
 • Drukuj
 • Udostępnij
 • Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij

Baza firm z dnia 27.03.2015r.

 • narzędzia
  22 614 52 04
  Obszar usług: Białystok Siedziba firmy: ul. Parowcowa 4 C, Warszawa
  , będąca autoryzowanym dystrybutorem Austriacko-Szwajcarskiej firmy Tyrolit Hydrostress lidera w produkcji narzędzi i maszyn diamentowych oraz takich producentów jak Bosch, Flex, Dremel, Skil, Sundt, Atlas Copco, Honda, Fogo, Hycon, Enar, Gesan, Husqvarna, Stihl, Fischer, Saba. Nasza oferta jest bardzo...