Lista
Mapa

Szkolenia na podesty - pomorskie

- znaleziono 6 firm
 • Drukuj
 • Udostępnij
 • Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij

Baza firm z dnia 06.03.2015r.

 • 1
  0
  IMPRESARIAT ARTYSTYCZNY IMPART MIECZYSŁAW WATZA organizator imprez estradowych, koncertów, eventów
  602 804 329
  ul. Żwirki 52, Tczew
  , koncertów, recitali, widowisk, festynów, pikników, biesiad i bali, konferencji, szkoleń i okolicznościowych eventów z udziałem renomowanych artystów, zespołów muzycznych, kabaretów, aktorów, konferansjerów wraz z techniką sceniczną (nagłośnienie, oświetlenie, podesty, zadaszenie, wieże, telebimy, agregaty...