Lista
Mapa

Uchwyty do szkła - małopolskie

- znaleziono 15 firm
 • Drukuj
 • Udostępnij
 • Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij

Baza firm z dnia 21.04.2015r.

 • 1
  0
  meble, na zamówienie, kuchenne, sklepowe, biurowe, akcesoria meblowe, uchwyty, drewno wykończeniowe
  12 630 94 90
  ul. Kazimierza Wielkiego 53, Kraków
  „Dechaland” specjalizuje się w projektowaniu i realizowaniu mebli na zamówienie – mebli kuchennych, biurowych, sklepowych, szaf i garderób, a także różnorodnych akcesoriów: zawiasów, wkrętów, uchwytów, śrub, kół, listew wykończeniowych, listew podłogowych, wieszaków, nóg, prowadnic szufladowych...