Lista
Mapa

Włazy do zbiorników - małopolskie

- znaleziono 7 firm
 • Drukuj
 • Udostępnij
 • Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij

Baza firm z dnia 30.03.2015r.

 • 1
  0
  włazy kwasoodporne, zbiorniki, klapy, włazy do zbiorników, środki spożywcze, włazy kwasoodporne
  12 281 30 70
  Wola Batorska 845
  - włazy okrągłe - włazy eliptyczne - włazy czterozaciskowe - wyroby kwasoodporne - stoły - zbiorniki - nierdzewne poręcze - wyposażenie gastronomii: meble, zlewy - instalacje kwasoodporne - spawanie w osłonie argonu TIG i MIG - wyroby nierdzewne na zamówienie Produkcja włazów do zbiorników środki...