Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Żarna Zygmunt Zakład Handlowo-Usługowy w Panoramie Firm

Opis działalności

Cięcie wodą, laserem, frezowanie CNC.

Marki i specjalizacje

Wykonujemy cięcie laserem, cięcie wodą, obróbkę wiórową, spajanie, prace ślusarskie.

Produkty i usługi

Firma została założona w roku 1988.

Wykonujemy:
• Cięcie laserem: stal, stal nierdzewna, aluminium
Profesjonalne cięcie laserem to usługa wykorzystująca nowoczesne rozwiązania technologiczne, pozwalające na osiągnięcie żądanych rezultatów.
• Cięcie wodą: dowolny materiał
Szybkie i precyzyjne cięcie wodą umożliwia nadanie materiałom optymalnych kształtów przy jednoczesnej oszczędności pieniędzy.
• Obróbkę wiórową: wiercenie, toczenie, frezowanie, szlifowanie
Oferujemy szeroki zakres prac w związanych z obróbką materiałów – frezowanie CNC i inne, także z wykorzystaniem maszyn konwencjonalnych.
• Spajanie: stal, stal nierdzewna, aluminum, miedź, mosiądz, wykonywane metodami MIG, MAG, TIG
Zapewniamy precyzyjne spawanie różnego rodzaju materiałów bazując na innowacyjnych i niezawodnych metodach działań.
• Prace ślusarskie: wykonywanie różnego rodzaju konstrukcji stalowych
Świadczymy także usługi ślusarskie – gięcie blach i inne - gwarantujemy krótki czas realizacji zamówienia oraz pełną satysfakcję z jego efektów.

Współpracujemy z najlepszymi – wśród naszych partnerów znalazły się takie firmy jak: Fischer Panda GmbH, Michelin Polska S.A., Telekomunikacja Polska S.A, Schwarte - Milfor Sp.zo.o, DeLaval Operations Sp. z o.o, Polimex-Mostostal S.A. a także Uniwersytet Warmińsko-Mazurski.

Służymy fachowym doradztwem w wyborze najlepszych rozwiązań, aby każdy Klient był zadowolony z efektów naszej współpracy.

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij