• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Podziel się
 • Drukuj
Jesteś właścicielem tej firmy?
Wypromuj swoją firmę

Opinie

0/1000
Dom weselny w Dobrym polecam wszystkim kto lubi fajnie się bawić i dobrze zjeść- jest wspaniale,ja miło wspominam śylwestra.hejka.Ania
2012-12-31
Spędziłem tu sylwestra, ostatki oraz kilka innych okazji przy piwku. Było super miło i wesoło, polecam super miejsce.
2012-12-05
Gorąco polecamy Zajazd Bankietowo-weselny \"Dolina Sadosiów\". Ładna sala, bardzo dobra kuchnia, super obsługa i dbanie o zadowolenie klienta. Profesjonalne podejście właścicieli oraz świetna organizacja wesela. Zdecydowanie POLECAMY i pozdrawiamy.
Magda i Paweł 2012-08-15
super miejsce, cisza, spokój, piwko nawet milutko wypić, już czyję jak cudnie będzie tam wiosną i latem, wybiorę się tam z rodzinką na weekend.
R 2012-01-24
strażaki fajne chłopaki
beti 2012-01-18
Było milutko. Zabawa Sylwestrowa i jedzonko super. Wspaniałe konkursy i świetna muzyka. POLECAMY .
I i A 2012-01-16
Również spędziłam tam sylwestrową noc. To była dobra decyzja. Mimo że mamy początek roku, wiem gdzie przywitam kolejny nowy rok. G.
2012-01-08
sylwester udany, świetna zabawa.