Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij

Opis działalności

Aranżacja okna to dla nas wyzwanie, z którym mierzymy się już od ponad 20 lat. Firma została utworzona przez naszych rodziców w 1989 roku.

Produkty i usługi

Aranżacja okna to dla nas wyzwanie, z którym mierzymy się już od ponad 20 lat. Firma została utworzona przez naszych rodziców w 1989 roku. Początkowo działalność obejmowała produkcję żaluzji okiennych, jednak idąc z duchem czasu nasz asortyment poszerzył się o rolety, rolety dachowe oraz zewnętrzne, żaluzje pionowe i moskitiery.

Nie mówimy swojemu Klientowi czego potrzebuje.
Słuchamy jego potrzeb i dajemy mu to co najlepsze.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą, która oferuje bogaty wybór gustownych i efektownych osłon przeciwsłonecznych i systemów służących do dekoracji okien zarówno dla Klientów indywidualnych, biur oraz firm.

Na początek uzyskacie Państwo rabat oraz transport towaru GRATIS.

- Rolety wewnętrzne:
- wolar,
- paloma,
- new,
- daska
- 05
- 06
- 07.
Rolety rzymskie:
- verticale.
Żaluzje:
- tradycyjna,
- drewniana,
- bambusowa.
Maty bambusowe,
Moskitiery,
Markizy,
Plisy,
Rolety zewnętrzne,
NOWOŚCI.

Opinie

0/1000
<