• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj

Opis działalności

Kompleksowe usługi rolne - pełen profesjonalizm, długoletnie doświadczenie. Zapraszamy do kontaktu. Świadczymy kompleksowe usługi rolnicze dla firm oraz rolników indywidualnych do 100 km

Produkty i usługi

Świadczymy kompleksowe usługi rolnicze dla firm, jak również dla rolników indywidualnych. Uprawiamy, zbieramy warzywa i plony, siejemy, świadczymy usługi transportowe, asenizacyjne, rolnicze.

Działamy w całym powiecie lidzbarskim, braniewskim, bartoszyckim, elbląskim, ostródzkim, olsztyńskim w promieniu 100 km

Opinie

0/1000
Profesjonalne usługi godne polecenia, warto.
klient 2014-04-29
Rzetelna firma ..Polecam
2013-09-10
Firma godna naprawdę polecenia
2012-11-26
Doskonałe wykonanie pełen profesjonalizm
zadowolony klient 2012-06-21

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij