• Dodaj firmę
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
    Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
    Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
    Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
    Dziękujemy za zgłoszenie.
    Zamknij
  • Udostępnij
  • Drukuj
Jesteś właścicielem tej firmy?
Wypromuj swoją firmę

Opinie

0/1000

Podobne oferty w pobliżu

Staszica 19 a, Konin
Sklepy z artykułami kosmetycznymi
Obozowa 4, Kalisz
Sklepy z artykułami kosmetycznymi
Śniadeckich 7, Jarocin
Sklepy z artykułami kosmetycznymi
Paderewskiego 2, Środa Wielkopolska
Sklepy z artykułami kosmetycznymi