Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Technika Spawalnicza Spółka z o.o. w Panoramie Firm

Opis działalności

TECHNIKA SPAWALNICZA jest jedną z nielicznych firm w Polsce, w której spawalnictwo zostało ujęte w sposób kompleksowy - począwszy od opracowania technologii, doboru materiałów, sprzętu spawalniczego, szkolenia spawaczy, obsługę serwisową, obejmującą naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, projektowanie i wykonawstwo stanowisk do spajania, cięcia metali, łącznie z wentylacją stanowisk.

O nas

W 1991 roku swoją działalność rozpoczęła firma TECHNIKA SPAWALNICZA, której założycielami oraz współwłaścicielami zostali trzej inżynierowie spawalnicy: Ryszard Andrzejewski, Mirosław Nowak oraz Andrzej Wiśniewski.

W tym czasie zdołali stworzyć firmę specjalistyczną i prężną, opartą o fachowców spawalników i spawaczy wysokiej klasy, potrafiącą uporać się z każdym problemem łączenia i cięcia metali.

Dzisiejsza TECHNIKA SPAWALNICZA to:

Wytwarzanie materiałów dodatkowych do spawania.

Wyspecjalizowany dział sprzedaży oferujący:

* Urządzenia, sprzęt i osprzęt do spawania, zgrzewania, lutowania i cięcia metali.
* Zaciski ręczne, pneumatyczne, sterowanie elektryczne do ustalania elementów spawanych.
* Urządzenia i systemy filtrowentylacyjne usuwające zanieczyszczenia przy spawaniu i cięciu metali.
* Agregaty i systemy chłodnicze do spawarek, zgrzewarek i innych urządzeń.
* Materiały dodatkowe: spoiwa, druty, elektrody, luty, topniki, pasty, szczotki, tarcze szlifierskie itp.

Modernizacja i automatyzacja procesów spajania i cięcia metali.

Produkcja i wdrażanie nietypowych stanowisk spawalniczych.

Serwis urządzeń spawalniczych.

Opracowanie technologiczne i ekspertyzy.

Regeneracja i usługi spawalnicze.

Używane lasery.
Technika Spawalnicza ITM 2013 MTP 2013

Marki i specjalizacje

BTH - przypawanie trzpieni,CVE - spawanie wiązką elektronów,CEIA - lutowanie indukcyjne,DINSE - uchwyty spawalnicze,ESS - urządzenia spawalnicze,FORSTER - stoły spawalnicze,GEM - urządzenia zgrzewające,
LINBRAZE - Pasty i proszki lutownicze,ORBITALSERVICE - spawanie orbitalne,PANASONIC - roboty spawalnicze(TAWERS),
OMI - agregaty chłodzące,REBOUD-ROCHE - Luty i topniki,
RESISTRONIC - mikrozgrzewarki,SCAME - piece do lutowania,
TECNA - zgrzewarki i balansery,TUNKERS - systemy mocowania.

Produkty i usługi

TECHNIKA SPAWALNICZA jest jedną z nielicznych firm w Polsce, w której spawalnictwo zostało ujęte w sposób kompleksowy - począwszy od opracowania technologii, doboru materiałów, sprzętu spawalniczego, szkolenia spawaczy, obsługę serwisową, obejmującą naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, projektowanie i wykonawstwo stanowisk do spajania, cięcia metali, łącznie z wentylacją stanowisk.

W nowocześnie wyposażonej sali audiowizualnej TECHNIKA SPAWALNICZA organizuje seminaria poświęcone nowościom w spawalnictwie. Służą temu również pokazy i prezentacje praktyczne w siedzibie firmy, w terenie, a także corocznie podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz Targów INTERWELDING w Katowicach.

Jeżeli chcesz unowocześnić swoją produkcję, zmodernizować stanowiska do spajania i cięcia metali - skorzystaj z naszych doświadczeń. Zapraszamy.

Usługi spawalnicze:

- spawanie stali kwasoodpornych
- spawanie żeliwa
- spawanie aluminium i jego stopów
- lutowanie

Wytwarzamy doskonałej jakości druty spawalnicze do spawania metodami MIG/TIG, łukiem krytym stali kwasoodpornych, aluminium i jego stopów oraz stopów niklu.

TECHNIKA SPAWALNICZA jest integratorem zrobotyzowanych systemów spawalniczych wyposażonych w najnowszej generacji roboty spawalnicze PANASONIC. Zespół wykwalifikowanych inżynierów projektuje i wdraża systemy wyposażone w roboty spawalnicze TAWERS w zakresie mechanizacji, automatyzacji i robotyzacji procesów spawania.TECHNIKA SPAWALNICZA prowadzi także gwarancyjny i pogwarancyjny serwis stanowisk opartych o roboty spawalnicze oraz zawsze służy radą i wsparciem przy rozwiązywaniu skomplikowanych problemów technicznych.

Firma nasza ma szczególne osiągnięcia w regeneracji drutami rdzeniowymi firmy OERLIKON, węglikami oraz drutami otulonymi typu HARTFLEX.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń spawalniczych.

Certyfikaty

Z prawdziwą satysfakcją informujemy, że nasza firma uzyskała certyfikat TUV Management Service GmbH poświadczający wdrożenie systemu zarządzania jakością wg ISO 9001.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij