Opis działalności

Magic Travel - Twój doradca w podróżach. Wczasy i wycieczki indywidualne, bilety lotnicze, ubezpieczenia turystyczne. Wyjazdy grupowe.

Produkty i usługi

Biuro Podróży Magic Travel

Za podstawowy cel stawiamy sobie kompleksową obsługę klientów. Chcemy, abyście w naszym biurze mogli Państwo załatwić wszystkie sprawy związane z różnorodną formą turystyki. Dlatego też w swojej ofercie posiadamy wyjazdy i wczasy wiodących i sprawdzonych touroperatorów, między innymi: Itaka, Neckermann, Wezyr Holidays, Grecos Holiday, Exim Tours, Sun & Fun, Prima Holiday, Matimpex Travel, Almatur, Rejsclub.pl, Prestige Holidays.

Ponadto jesteśmy Salonem Sprzedaży Rejsów, proponujemy rejsy wycieczkowe indywidualne lub z polskim pilotem. Rejsy obejmują swoim zasięgiem cały świat, od rodzimej Europy aż po odległą Antarktydę.

Za naszym pośrednictwem możecie również zakupić Państwo bilety lotnicze czy promowe oraz zarezerwować noclegi w hotelach i domach wakacyjnych w interesującym Państwa miejscu. Oczywiście mamy również w ofercie różne warianty ubezpieczenia podróży w zależności od preferencji naszych klientów.

Zanim wyślemy Państwa na wczasy jedziemy skontrolować, poczuć, posmakować i poznać te miejsca, które proponujemy później w swojej ofercie. Dzięki temu jesteśmy w stanie doradzić i dobrać miejsce wypoczynku dla rodzin z dziećmi, dla par, dla osób lubiących aktywny wypoczynek i dla najbardziej wymagających klientów. Staramy się również, aby były to wczasy na każdą kieszeń.

Mamy też swoje specjalne fascynacje, są nimi urocza i tajemnicza Praga oraz różnorodna, aktywna i ekscytująca Andora. Te dwa miejsca szerzej prezentujemy na stronach www.praga.pl i www.andorra.pl.

Nasza firma obsługuje nie tylko klientów indywidualnych, ale też zajmuje się organizowaniem wycieczek dla grup oraz wyjazdów motywacyjnych i integracyjnych. Nasze osiemnastoletnie doświadczenie w turystce pozwala nam zaproponować ciekawe imprezy w wielu interesujących miejscach, bazując na sprawdzonych obiektach i ciekawych programach krajoznawczych i integracyjnych.

Zapraszamy na nasze strony:
www.magic.travel.pl
www.rejsy.magic.travel.pl
www.praga.pl
www.andorra.pl

Opinie

0/1000

Słowa kluczowe

Wczasy, Rejsy, Praga, Andora, Wyjazdy Grupowe
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij