Opis działalności

Zaopatrujemy pacjentów z całej Polski w indywidualny sprzęt ortopedyczny wykonywany z elementów renomowanych zagranicznych firm niemieckich, szwedzkich i angielskich.

Produkty i usługi

W naszym zakładzie wykonujemy nowoczesne protezy kończyn dolnych i górnych.

Nowoczesna proteza kończyny to zespół współpracujących ze sobą elementów dobranych dokładnie do potrzeb, wieku, aktywności i warunków psychofizycznych pacjenta.

Najważniejszym elementem protezy jest jej lej kikutowy. Stanowi on bezpośrednie połączenie między pacjentem, a pozostałymi elementami protezy. Lej kikutowy musi dać użytkownikowi poczucie wygody i stabilizacji.

Istnieje kilka różnych metod wykonywania leja protezowego i dlatego nasz zakład stara się wraz z pacjentem dobrać ten najlepszy w jego odczuciu.

Wykonujemy również gorsety do leczenia skolioz wg najnowocześniejszych technologii stosowanych przez wiodące zakłady ortopedyczne w całej Europie. Wykonanie i dopasowanie gorsetu konsultowane jest z lekarzami specjalizującymi się w leczeniu schorzeń kręgosłupa.

Protezy kończyn górnych:

Zaopatrujemy w indywidualnie dobrane protezy kończyn górnych - bierne, kosmetyczne protezy rąk, bardziej skomplikowane: kinetyczne, hybrydowe - sterowane grupami mięśni, jak również najbardziej zaawansowane: mioelektryczne i bioniczne - sterowane impulsami mioelektrycznymi, potrafiące chwytać dłonią przedmioty, z sensorami kontrolującymi uścisk dłoni.

Protezy kończyn dolnych:

Zakład ortopedyczny „Protoma” S. C. wykonuje indywidualnie dobrane protezy kończyn dolnych tradycyjne-zewnątrzszkieletowe, tymczasowe oraz modularne z komponentów dostarczanych przez współpracujące z nami od wielu lat prestiżowe firmy zagraniczne – Otto Bock, Ortho-Reha Neuhoff, Streifender, Blatchford, Össur, Camp Scandinavia, Alps, jak również krajowe.

Łuski AFO, DAFO, KAFO, aparaty.

Gorsety:

Wykonujemy indywidualne gorsety korekcyjne typu Cheneau, typu Milwaukee, gorsety dostosowane do pozycji siedzącej dla dzieci z rdzeniowym zanikiem mięśni, porażeniem dziecięcym.

Pionizatory:

Stosowane podczas wczesnej pionizacji.

Obuwie i wkładki ortopedyczne:

Oferujemy indywidualnie wykonane obuwie oraz wkładki ortopedyczne z różnych materiałów.

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Słowa kluczowe

proteza tymczasowa, protezy nogi, gorsety korekcyjne
Powiadom o błędzie
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij