• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj

Opis działalności

Firma Państwa Awiorko oferuje szeroką gamę tkanin.

Produkty i usługi

Państwo Awiorko Jolanta i Tadeusz prowadzą firmę „Sprzedaż tkanin”w Poznaniu od wielu lat. Na swoim fachu znają się jak mało kto. Prowadzą profesjonalne doradztwo w zakresie zakupu tkanin ślubnych. Dobranie odpowiednich np. koronek, tiulów, haftów lub welonów do sukni ślubnej nie jest żadnym problemem.
W swojej ofercie mają bogatą gamę tkanin ślubnych takich jak:
- koronki
- gipiura
- satyna
- atłas
- tafta
- organza
- muślin
- szyfon
- tafty
- tiul
- tiul welonowy
- tiul twardy
- tiul sztywny
- aplikacje
- taśmy ozdobne, taśmy komunijne
- akcesoria ślubne, akcesoria komunijne
- i wiele innych tkanin, które ktokolwiek potrzebuje

Serdecznie Zapraszamy.

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij