Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 46zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Eko Alu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa w Panoramie Firm

Opis działalności

Kompleksowo zajmujemy się obrotem surowcami. Realizujemy kompletny proces recyklingu metali. Prowadzimy skup złomu metali nieżelaznych. Skupujemy również złom stalowy i żeliwny. Organizujemy sprzedaż surowca do hut i odlewni. Wprowadzamy na rynek gotowe wyroby hutnicze. EKO ALU - Twój partner w handlu metalami kolorowymi.

Marki i specjalizacje

Aluminium surowce, recykling puszek, skup aluminium, skup puszek aluminiowych, skup puszek po napojach, skup puszek po piwie, sprzedaż aluminium, aluminium spożywcze, aluminium odlewnicze, produkcja balotów aluminiowych, przerób opakowań aluminiowych, przerób puszek aluminiowych, opakowania aluminiowe, puszki aluminiowe, surowiec aluminiowy, aluminium surowiec.

Produkty i usługi

Firma EKO ALU Sp. z o.o. powstała w 2005 roku. W 2011 roku utworzyła spółkę EKO ALU spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w celu prowadzenia działalności handlowej w branży metali nieżelaznych na terenie kraju oraz UE. Zajmuje się handlem hurtowym złomu i wyrobami hutniczymi metali. Oferuje usługi dla organizacji odzysku w zakresie recyklingu odpadów opakowaniowych z aluminium i blachy białej.
EKO ALU sp. z o. o. sp. k. - wasz partner w handlu metalami

W profesjonalny sposób zagospodarowujemy:
zużyte puszki aluminiowe; odpady folii aluminiowej (m.in. tzw. platynki); stal kwasoodporną (chromoniklową) w postaci zużytych części maszyn i linii produkcyjnych; odpady elektryczne i energetyczne z miedzi i aluminium; odpady z aluminium (kawałki, wióry, profile, odlewy i inne); odpady z mosiądzu, brązu, miedzi (w postaci kawałków i wiórów); odpady z cynku oraz ZnAl-u (w postaci blach z opierzeń, rynien, zużytych części motoryzacyjnych i innych); odpady z ołowiu (w postaci płaszczy pokablowych, blach, ekranów i innych); inne odpady z metali nieżelaznych w postaci kawałków, skrawków, wiórów i innych.

Aluminium surowce, recykling puszek, skup aluminium, skup puszek aluminiowych, skup puszek po napojach, skup puszek po piwie, sprzedaż aluminium, aluminium spożywcze, aluminium odlewnicze, produkcja balotów aluminiowych, przerób opakowań aluminiowych, przerób puszek aluminiowych, opakowania aluminiowe, puszki aluminiowe, surowiec aluminiowy, aluminium surowiec.

Certyfikaty

Aluminium surowce, recykling puszek, skup aluminium, skup puszek aluminiowych, skup puszek po napojach, skup puszek po piwie, sprzedaż aluminium, aluminium spożywcze, aluminium odlewnicze, produkcja balotów aluminiowych, przerób opakowań aluminiowych, przerób puszek aluminiowych, opakowania aluminiowe, puszki aluminiowe, surowiec aluminiowy, aluminium surowiec

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij