Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
"Maba" Biuro Turystyki Szkolnej Marlena Frydrychowicz w Panoramie Firm

Opis działalności

Wycieczki szkolne, zagraniczne, organizacja obozów, zielone szkoły - zapraszamy do współpracy. Organizacja wypoczynku dla dzieci i młodzieży, wycieczek oraz imprez integracyjnych dla szkół i firm

Marki i specjalizacje

wycieczki szkolne, kolonie, obozy, wycieczki zagraniczne, wakacje, wypoczynek, wycieczki, wyprawy, wczasy, wakacje szkolne, wyjazdy ze szkoły, zielona szkoła, turnusy szkolne

Produkty i usługi

Nasza firma specjalizuje się w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży oraz wycieczek i imprez integracyjnych oraz grup zorganizowanych, firm, zakładów pracy na terenie Polski i całej Europy. Programy wycieczek szkolnych, zielonych szkół, kolonii czy obozów układane są tak, aby dzieci i młodzież nie tylko poznali najciekawsze i najpiękniejsze miejsca, ale również poprzez interesujące zabawy oraz wspólnie spędzony czas integrowali się. Jeśli chcesz ciekawsze i aktywnie spędzić wolny czas i poznać wielu nowych przyjaciół to zapraszamy na nasze imprezy.

Firma powstała w 2004 roku, ale nasze doświadczenie w organizowaniu imprez turystycznych praz pracy z dziećmi na koloniach i obozach sięgają lat dziewięćdziesiątych.

Serdecznie zapraszamy do naszego biura na osiedlu Tysiąclecia w Poznaniu.

Nasza firma jest wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 364. Posiadamy gwarancje bankową BPH wymaganą w ustawie.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej.

Opinie

0/1000
Szczerze polecam firmę! Wyjazd i organizacja - super!
2013-07-16
Firma godna zaufania, polecamy.
Szkoła z Poznania. 2012-07-23
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij