Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
"Maba" Biuro Turystyki Szkolnej Marlena Frydrychowicz w Panoramie Firm

Opis działalności

Wycieczki szkolne, zagraniczne, organizacja obozów, zielone szkoły - zapraszamy do współpracy. Organizacja wypoczynku dla dzieci i młodzieży, wycieczek oraz imprez integracyjnych dla szkół i firm

Marki i specjalizacje

wycieczki szkolne, kolonie, obozy, wycieczki zagraniczne, wakacje, wypoczynek, wycieczki, wyprawy, wczasy, wakacje szkolne, wyjazdy ze szkoły, zielona szkoła, turnusy szkolne

Produkty i usługi

Nasza firma specjalizuje się w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży oraz wycieczek i imprez integracyjnych oraz grup zorganizowanych, firm, zakładów pracy na terenie Polski i całej Europy. Programy wycieczek szkolnych, zielonych szkół, kolonii czy obozów układane są tak, aby dzieci i młodzież nie tylko poznali najciekawsze i najpiękniejsze miejsca, ale również poprzez interesujące zabawy oraz wspólnie spędzony czas integrowali się. Jeśli chcesz ciekawsze i aktywnie spędzić wolny czas i poznać wielu nowych przyjaciół to zapraszamy na nasze imprezy.

Firma powstała w 2004 roku, ale nasze doświadczenie w organizowaniu imprez turystycznych praz pracy z dziećmi na koloniach i obozach sięgają lat dziewięćdziesiątych.

Serdecznie zapraszamy do naszego biura na osiedlu Tysiąclecia w Poznaniu.

Nasza firma jest wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 364. Posiadamy gwarancje bankową BPH wymaganą w ustawie.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej.

Opinie

0/1000
Szczerze polecam firmę! Wyjazd i organizacja - super!
2013-07-16
Firma godna zaufania, polecamy.
Szkoła z Poznania. 2012-07-23
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij