Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Analogis Sklep Elektroniczny w Panoramie Firm

Opis działalności

Jesteśmy sklepem oferującym naszym klientom szeroki wachlarz elementów elektronicznych - rezystory, kondensatory, układy scalone i inne. Mamy również wiele rzeczy potrzebnych do pracy z elektryką. Dzięki szerokim kontaktom z dystrybutorami, zarówno w kraju jak i zagranica, jesteśmy w stanie sprowadzić wiele elementów na zamówienie. Jeśli czegoś potrzebujesz pytaj, postaramy się pomóc.

O nas

Działamy od 1991 roku, wciąż na tej samej ulicy.

Nasi główni klienci

Zaopatrujemy wiele poznański firm, jak chociażby Volkswagen, Solaris, Man Bus, Forcom, H. Cegielski - Energocentrum, Fabryka Pojazdów Szynowych, Poznaśkie Koleje Państwowe - Cargo, lokalne uczelnie: Politechnika Poznańska, Uniwersytet im. Adama Mickiewiczka, Uniwersytet Artystyczny i inne, firmy motoryzacyjne jak Pol-Car, Toyota- Fietz, Auto Compol Renault oraz wiele mniejszych firm działających na lokalnym rynku i nie tylko.

Marki i specjalizacje

* Elementy RTV: piloty TV, paski magnetofonowa, gramofonowe, wkładki i igły gramofonowe.
* Potencjometry, wskaźniki tablicowe, płytki drukowane, buzzery, głośniki, słuchawki, mikrofony, taśmy LED, opaski zaciskowe, zasilacze.
* Obudowy do elektroniki - plastikowe, ABS, aluminium.
* Nośniki danych - pamięć USB, karty SD i microSD, płyty DVD, CD.
* Akcesoria GSM - zasilacze sieciowe i samochodowe.
* Akumulatory - AGM, Li-Poly, Li-Ion, Sanyo Eneloop, do telefononów stacjonarnych, 18650 + koszyki.

Produkty i usługi

Jesteśmy sklepem oferującym naszym klientom szeroki wachlarz elementów elektronicznych - począwszy od drobiazgów, takich jak: rezystory, diody, tranzystory, układy scalone, kondensatory; poprzez złącza, wtyki, gniazda, przełączniki; po transformatory, zasilacze, obudowy, przewody i kable. Dysponujemy również elementami okablowania kat. 5e, akcesoriami telefonicznymi (także do telefonów komórkowych). Polecamy bogaty wybór :


* Półprzewodniki, tranzystory, triaki, tyrystory, diody, układy scalone, kwarce, elementy SMD.
* Elementy do produkcji, podstawki, diody led, wyświetlacze, rezystory, warystory, termistory, dławiki, kondensatory, bezpieczniki, żarówki, transformatory, zasilacze.
* Chemia, kontakty, środki czyszczące, sprężone powietrze, pasty, kleje, topniki, ściereczki bezpyłowe.
* Ogniwa, baterie, akumulatory żelowe wraz z ładowarkami.
* Wentylatory komputerowe oraz złączki i przewody.
* Złącza komputerowe, telewizyjne, audio, redukcje, zasilające, samochodowe, komputerowe, specjalistyczne, antenowe.
* Przewody zasilające, audio, komputerowe, antenowe, wielożyłowe, ekranowane.
* Przełączniki miniaturowe typu rocker, hebelkowe, wciskane, stacyjki, przekaźniki, styczniki, osprzęt telefoniczny.
* Osprzęt antenowy i samochodowy, anteny, wzmacniacze, rozgałęźniki, sumatory, zwrotnice, maszty, obejmy, kable, przejścia do radiowych odtwarzaczy samochodowych zarówno firmowych, jak i montowanych przez producentów aut, węże karbonowe, taśmy parciane i izolacyjne.

Certyfikaty

Autoryzowany dystrybutor firmy GHP Hamburg marka Profitec.
Profitec.

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij