Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
JP Archiwum w Panoramie Firm

Opis działalności

Zajmujemy się opracowywaniem, porządkowaniem i nadzorem nad archiwami i składnic

O nas

Przedsiębiorstwo istnieje od 1991 roku, założone zostało przez Piotra Lityńskiego - historyka ze specjalizacją archiwistyka, absolwenta UAM w Poznaniu oraz Jacka Szerbarta dyplomowanego archiwistę I i II stopnia.

Obaj wspólnicy od 1981 roku zawodowo zajmują się opracowywaniem, porządkowaniem i nadzorem nad archiwami i składnicami akt w przedsiębiorstwach i instytucjach regionu Wielkopolski; od wielu lat są czynnymi członkami Stowarzyszenia Archiwistów Polskich Koła przy Archiwum Państwowym w Poznaniu. Kierownik Archiwum Depozytowego oraz 4 pracowników mają także ukończone studia historyczne ze specjalizacją archiwistyka na UAM w Poznaniu. Ogółem Firma zatrudnia 10 pracowników w pełnym wymiarze czasu pracy.

W latach 1991-2001 P.U. “Archiwum JP” zrealizowało 393 umowy na organizację, opracowywanie i porządkowanie archiwów zakładowych. W wielu czołowych Przedsiębiorstwach Poznania nadzoruje archiwa zakładowe na zasadach stałej współpracy (lista wybranych klientów w załączeniu). Poza tym prowadzi Archiwum Depozytowe, w którym przechowuje akta firm istniejących oraz przedsiębiorstw zlikwidowanych bądź upadłych . Spółka nasza przejęła do przechowywania akta po 63 zlikwidowanych lub upadłych przedsiębiorstwach. Od kilku lat w Archiwum Depozytowym przechowywane są akta również firm istniejących. Usługa ta, cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze względu na niskie koszty przechowywania akt w stosunku do kosztów utrzymania własnych archiwów. Pozytywną opinię o Archiwum Depozytowym i warunkach przechowywania akt wystawiło Archiwum Państwowe w Poznaniu.
Archiwum Depozytowe znajduje się w kompleksie “archiwalnym” (archiwa centralne PKO BP S.A., Urzędu Celnego, Pekao S.A. i in.) na terenie Zakładów H. Cegielski - Poznań S.A. Budynek ten jest strzeżony przez 24 godz.
Przechowywane akta są ubezpieczone w PZU

W Archiwum Depozytowym stosowany jest komputerowy system ewidencji akt tak kat.”B” jak i akt osobowych (układ alfabetyczny i numeryczny).

Marki i specjalizacje

W Archiwum Depozytowym stosowany jest komputerowy system ewidencji akt tak kat."B" jak i akt osobowych (układ alfabetyczny i numeryczny). Zaświadczenia o pracy i płacy wystawiane są na podstawie kartotek wynagrodzeń oraz akt osobowych w terminie do 14 dni.

Produkty i usługi

Lista klientów:

1. IMPERIAL TOBACCO POLSKA S.A. w Jankowicach (dawniej Wytwórnia Wyrobów Tytoniowych, REEMTSMA POLSKA S.A. )

2. GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A. (dawniej Polfa Poznań S.A.)

3. KUHNE & NAGEL Sp. z o.o. w Gądkach

4. NIVEA POLSKA S.A. w Poznaniu

5. "GOPLANA" S.A. – NESTLE POLSKA S.A.

6. AMS Art Marketing Syndicate S.A w Poznaniu

7. Raiffeisen Bank Polska S.A. w Poznaniu

8. New Yorker Polska Sp. z o.o. w Poznaniu

9. Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne „POL-CAR” Poznań

10. Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny „Przemienienia Pańskiego” w Poznaniu

11. Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny Akademii Medycznej w Poznaniu

12. Państwowy Szpital Kliniczny nr 5 AM w Poznaniu

13. GRUPA ENERGETYCZNA „ENEA” S.A. w Poznaniu

14. Okręgowa Rada Adwokacka w Poznaniu

13. Urząd Miasta i Gminy Swarzędz

14. "ELMET" S.A. w Poznaniu

15. "CENTRA" S.A. w Poznaniu

16. Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych w Poznaniu

Certyfikaty

referencje
referencje
referencje
referencje

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij