• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
Poz-Gaja S.C. Bożena i Marta Siekierska w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Obecnie zajmujemy się sprzedażą hurtową balonów gumowych, foliowych i artykułów dekoracyjnych. W 1994 ze względu na duże zainteresowanie klientów i dalszy rozwój firmy uruchomiona została drukarnia.

Marki i specjalizacje

Firma nasza rozpoczęła działalność w 1983 roku. Zajmowaliśmy się handlem balonami gumowymi. W 1989 roku uruchomiliśmy małą wytwórnie balonów gumowych. Obecnie zajmujemy się sprzedażą hurtową balonów gumowych, foliowych i artykułów dekoracyjnych. W 1994 ze względu na duże zainteresowanie klientów i dalszy rozwój firmy uruchomiona została drukarnia, która znajduje się w Luboniu przy ul. Kołłątaja 4 . Główna siedziba firmy Poz-gaja mieści się
ul. Garaszewo 44c 61-323 Poznań

Produkty i usługi

- Balony foliowe
- Balony gumowe - różne kolory, rozmiary
- Gadgety karnawałowe (trąbki, czapeczki, konfetti, maseczki, serpentyny, lampiony, girlandy)
- Zabawki dmuchane (dmuchańce)
- Sprzęt do napełniania balonów - sprzedaż, wypożyczanie
- Lekki gaz hel (napełnianie)
- Osprzęt do balonów (zapinki, patyki, taśmy)
- Usługi napełniania balonów
- Dekoracje balonowe
- Samochód do obsługi imprez z możliwością zawieszenia własnych balonów 4mx2,20 na samochodzie balon napełniamy helem

Certyfikaty

Certyfikat
Podziękowania
Podziękowania
Podziękowania

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij