Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Rusek Serwis w Panoramie Firm

Opis działalności

Serwis urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wykonujemy naprawę urządzeń klimatyzacyjnych, grzewczych i wentylacyjnych (gwarancyjny, pogwarancyjny, naprawy, przeglądy, uruchomienia, utrzymanie, projektowanie, wykonawstwo).Poza tym zakupią Państwo u Nas części zamienne do urządzeń firmy Viessmann. Jako firma posiadamy wieloletnie doświadczenie.

O nas

Dzięki wieloletniej współpracy z producentami urządzeń grzewczych w Polsce i za granicą, zdobyliśmy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie uzyskując statut Autoryzowanego Serwisu Producenta.
Posiadamy Autoryzacje Serwisowe Producentów: Junkers, Viessmann, Giersch, Vaillant, Termet, Wolf, Nechar, Immergas, Riello, Korting, Brotje, Saunier Duval, Cuenod.
Poza tym uruchamiamy i naprawiamy pogwarancyjnie urządzenia grzewcze innych czołowych producentów (De Dietrich, Ariston, Buderus, Weishaupt, Elco.

Nasi główni klienci

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług skierowanych do firm, instytucji i klientów indywidualnych. Zapewniamy szybką i profesjonalną obsługę ukierunkowaną pod kątem wymagań zleceniodawcy.


Stałe umowy zawierane z klientami, oprócz takich zalet jak szybkość reagowania na awarię, priorytet w obsłudze, pozwalają także na negocjację korzystnych cen stałego dozoru, przeglądów, napraw, ekspertyz i innych świadczonych przez nas usług.

Marki i specjalizacje

Posiadamy autoryzację serwisowe producentów takich jak:
* Junkers
* Viessmann
* Giersch
* Vaillant
* Termet
* Wolf
* Nechar
* Immergas
* Riello
* Korting
* Brotje
* Saunier Duval
* Cuenod
Buderus Giersch Junkers Danfoss

Produkty i usługi

Zajmujemy się szeroko pojętym serwisem grzewczym, wentylacyjnym, instalacjami elektrycznymi oraz automatyką.

Oferta obejmuje:
* Serwis grzewczy:
- serwis urządzeń grzewczych
- Sprzedaż kotłów
- Serwis VSG
- Serwis grzewczy
- Pompy ciepła
- serwis i naprawa pomp ciepła
- konserwacja pomp ciepła
- Kolektory słoneczne
- Kotły gazowe i olejowe (serwis, naprawa, przeglądy kotłów gazowych i olejowych)
- Wentylacja i klimatyzacje
- Doradztwo
- Kontrole szczelności (kontrole szczelności instalacji i urządzeń gazowych)
- Analizy spalin
- Ekspertyzy
* Instalacje elektryczne
- wykonujemy nowoczesne instalacje elektryczne (wszystkie prace elektryczne zwieńczone są pomiarami elektrycznymi oraz wystawionym protokołem odbiorczym i gwarancją.)
* Inteligentne domy
- przygotowujemy kompleksowe rozwiązania od projektu, uzgodnień, budowy do wykonania, uruchomienia i konfiguracji. Bazujemy na jednym z najlepszych polskich produktów na rynku jakim jest system Nexo firmy Nexwell z Wrocławia.

Dzięki temu produktowi , integrujemy instalacje: elektryczną, alarmową, video domofonową, CCTV, grzewczą, rolet i inne w jedną całość, co daje klientowi pełną kontrolę nad budynkiem, bezpieczeństwo, komfort użytkowania oraz wygodną obsługę.

Nasz magazyn zaopatrzony jest w części zamienne i eksploatacyjne do większości urządzeń firmy Viessmann. Staramy się utrzymywać stan magazynowy w taki sposób, aby części zamienne były dostępne na miejscu.

W razie braku konkretnego podzespołu na stanie naszego magazynu, części zamawiamy bezpośrednio z centralnego magazynu firmy Viessmann i są one dostępne w ciągu 24 godzin.
Oferta skierowana jest do firm i instytucji.

Zapraszamy do skorzystania z Naszych usług. Zapewniamy szybką i profesjonalną obsługę.

Siedziba firmy:
64-800 Chodzież
ul. Malepszego 2
tel. 67 214 46 52
508 134 682
508 134 684

Certyfikaty

Posiadamy statut Autoryzowanego Serwisu Producenta

Referencje m.in.:
* Gmina i Miasto Wysoka
* Gmina Kaczory
* Zakład Ubezpieczeń Społecznych
* Obornicka Spółdzielnia Mieszkaniowa
* Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu- oddział zamiejscowy w Pile
* Enea Operator Sp. z o.o. Chodzież
* Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Chodzieży
* Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Pile
* Spółdzielnia Mieszkaniowa LWA w Konarzewie

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij