• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj

Galerie zdjęć

Opis działalności

Oferujemy szeroki wybór opraw i szkieł korekcyjnych najwyższej jakości.

Marki i specjalizacje

Soczewki kontaktowe, płyn do soczewek kontaktowych, Optifree, Renu, solo, Bausch, Johnson, Jai Kudo, antyrefleks, szkła, soczewki, okulary do komputera, plastikowe, mineralne, szklane, Dixon, Verdi, szajna, JZO, naprawa okularów, Gioferrari

Produkty i usługi

Oferujemy szeroki wybór opraw i szkieł korekcyjnych najwyższej jakości. Współpracujemy ze znanymi renomowanymi firmami z Polski i zagranicy. Profesjonalna obsługa klienta i rzetelność wykonywanych usług jest najważniejszym zadaniem naszej firmy.

Zachęcamy do skorzystania z licznych promocji. Na hasło "Eniro" 10% rabatu.

ODZIAŁY:
* Krzyż Wielkopolski:
64-761 Krzyż Wielkopolski
ul. Świerczewskiego 17
tel. 67 344 16 17

* Rogoźno
64-610 Rogoźno
ul. Kotlarska 5
tel. 67 344 19 19

* Drezdenko 66-530 Drezdenko
ul. Sienkiewicza 3C
tel. 95 781 01 77

Opinie

0/1000
Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić daną firmę: obsługa na wysokim poziomie, przyjemna atmosfera i profesjonalna pomoc. Wspomnieć również należy, że także ceny są atrakcyjne...
Katarzyna 2013-02-15
Polecam
Aga 2012-07-26
Wszystko jak najbardziej OK TANIO
Adam 2012-02-01
bardzo fajna obsługa
Aleksandra 2012-01-24
szybko i sprawnie polecam
Klient 2012-01-11

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij