Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Uprawa Pieczarek Tomasz Szymański w Panoramie Firm

Opis działalności

Zdrowe i smaczne pieczarki najwyższej jakości. Firma Tomasza Szymańskiego od wielu lat zajmuje się produkcją szparagów i pieczarek.

Marki i specjalizacje

Pieczarka biała rozmiar 20-40mm, pieczarka biała 40-60mm, pieczarka biała 60-100mm, pieczarka brązowa 20-40mm, 40-60mm, szparagi białe i zielone
Dzięki wysoko zaawansowanej technologii i spełnieniu wysokich norm jakościowych i ekologicznych w uprawie i magazynowaniu nasze produkty są wysokiej jakości

Produkty i usługi

Firma Tomasz Szymańskiego powstała w 2000r. Zajmuje się produkcją szparagów i pieczarek. Natychmiast po opuszczeniu samochodu - chłodni palety z grzybami trafiają do tzw. szokerów. Zadaniem tych urządzeń jest szybkie schłodzenie pieczarek do 2 stopni. Tak potraktowane grzyby lepiej znoszą przechowywanie w chłodni - nawet do 10 dni. Dzięki temu do klienta trafia tylko świeży grzyb.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie produkcji pieczarek i szparagów. Zastosowanie w ich halach nowoczesnych urządzeń (komputerowo sterowane podgrzewnice, klimatyzatory, wentylatory i zraszacze), technologii uprawy oraz firmowych podłoży - maksymalizuje zbiory. Uprawy są także ekologiczne - komputery czuwają nad odpowiednim klimatem, dzięki temu wyhodowana pieczarka jest bardzo zdrowa i smaczna.

Pieczarka biała rozmiar 20-40mm, pieczarka biała 40-60mm, pieczarka biała 60-100mm, pieczarka brązowa 20-40mm, 40-60mm, szparagi białe i zielone.
Dzięki wysoko zaawansowanej technologii i spełnieniu wysokich norm jakościowych i ekologicznych w uprawie i magazynowaniu nasze produkty są wysokiej jakości.

Opinie

0/1000
Świeże produkty, wysoka jakość. Polecam!
2013-07-01
POLECAM
2013-03-17
Bardzo dobre produkty,polecam.
2012-09-24
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij