Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Uprawa Pieczarek Tomasz Szymański w Panoramie Firm

Opis działalności

Zdrowe i smaczne pieczarki najwyższej jakości. Firma Tomasza Szymańskiego od wielu lat zajmuje się produkcją szparagów i pieczarek.

Marki i specjalizacje

Pieczarka biała rozmiar 20-40mm, pieczarka biała 40-60mm, pieczarka biała 60-100mm, pieczarka brązowa 20-40mm, 40-60mm, szparagi białe i zielone
Dzięki wysoko zaawansowanej technologii i spełnieniu wysokich norm jakościowych i ekologicznych w uprawie i magazynowaniu nasze produkty są wysokiej jakości

Produkty i usługi

Firma Tomasz Szymańskiego powstała w 2000r. Zajmuje się produkcją szparagów i pieczarek. Natychmiast po opuszczeniu samochodu - chłodni palety z grzybami trafiają do tzw. szokerów. Zadaniem tych urządzeń jest szybkie schłodzenie pieczarek do 2 stopni. Tak potraktowane grzyby lepiej znoszą przechowywanie w chłodni - nawet do 10 dni. Dzięki temu do klienta trafia tylko świeży grzyb.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie produkcji pieczarek i szparagów. Zastosowanie w ich halach nowoczesnych urządzeń (komputerowo sterowane podgrzewnice, klimatyzatory, wentylatory i zraszacze), technologii uprawy oraz firmowych podłoży - maksymalizuje zbiory. Uprawy są także ekologiczne - komputery czuwają nad odpowiednim klimatem, dzięki temu wyhodowana pieczarka jest bardzo zdrowa i smaczna.

Pieczarka biała rozmiar 20-40mm, pieczarka biała 40-60mm, pieczarka biała 60-100mm, pieczarka brązowa 20-40mm, 40-60mm, szparagi białe i zielone.
Dzięki wysoko zaawansowanej technologii i spełnieniu wysokich norm jakościowych i ekologicznych w uprawie i magazynowaniu nasze produkty są wysokiej jakości.

Opinie

0/1000
Świeże produkty, wysoka jakość. Polecam!
2013-07-01
POLECAM
2013-03-17
Bardzo dobre produkty,polecam.
2012-09-24
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij