Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
"Silver-Cooper" Tomaszewski i Koperski Spółka Jawna w Panoramie Firm

Opis działalności

Gwarantujemy Państwu otrzymanie zawsze na czas prosto od producenta oryginalnego produktu!!! Oferujemy Państwu cement produkowany w Cementowni WARTA S.A. w Działoszynie na paletach jednorazowych ofoliowanych Cement wieloskładnikowy żużlowo-popiołowy CEM II/B-M (S-V) 32,5 R spełniający wymagania normy PN-EN 197-1.

Marki i specjalizacje

Gwarantujemy Państwu otrzymanie zawsze na czas prosto od producenta oryginalnego produktu!!!

Stawiamy na bezpośredni kontakt z naszymi klientami, dlatego większość zamówień realizujemy własnym zapleczem logistycznym. Tylko w wyjątkowych wypadkach korzystamy z usług firm spedycyjnych. W razie realizacji dostawy poprzez firmę spedycyjną, decydujemy się na współpracę z liderami na rynku w trosce o punktualność i rzetelność realizacji zamówień.

Produkty i usługi

Oferujemy Państwu cement produkowany w Cementowni WARTA S.A. w Działoszynie na paletach jednorazowych ofoliowanych Cement wieloskładnikowy żużlowo-popiołowy CEM II/B-M (S-V) 32,5 R spełniający wymagania normy PN-EN 197-1.

Okres gwarancji wynosi 60 dni od daty załadunku.

Cement idealnie nadający się na:
1. produkcję pustaków, bloczków betonowych, płotów betonowych itp.
2. beton na posadzki (wylewki)
3. stabilizację gruntu oraz podsypki pod kostkę brukową
4. zaprawy murarskie oraz tynkarskie oraz szereg innych zastosowań

Certyfikaty

Rzetelna Firma w programie KRD
PODZIĘKOWANIA CEMENTOWNI WARTA DZIAŁOSZYN

Opinie

0/1000
SOLIDNA FIRMA! WSZYSTKO NA CZAS-PO PROSTU SUPER!
STAŁY KLIENT 2010-02-05

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij