P.P.U. Sterna Robert Sterna w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Stanowiska do testowania i montażu wiązek kablowych, produkcja detali z tworzyw sztucznych Nasza firma wykonuje elementy z tworzyw sztucznych metodą wtrysku, posiadamy własną narzędziownię. Wykonujemy stanowiska do testowania i montażu wiązek kablowych.

Produkty i usługi

Nasza firma działa w trzech branżach – tworzywa sztuczne, narzędziownia, systemy montażu i testowania wiązek kablowych.

Tworzywa sztuczne: wykonujemy elementy z tworzywa sztucznego na formach własnych lub powierzonych. Posiadamy maszyny o sile zwarcia od 60 – 220 ton i gramaturze wtrysku od 40- 250 gram.
Wykonujemy elementy tworzywowe z wtopionym trzpieniem metalowym, opakowania cienkościenne, oraz detale z tworzyw konstrukcyjnych.

Narzędziownia: wykonujemy formy wtryskowe oraz oprzyrządowanie produkcji. Posiadamy maszyny obróbcze takie jak Frezarki CNC, tokarki CNC, automat tokarski, drążarkę wgłębną i drutową, szlifierki wałek otwór oraz do płaszczyzn, maszynę pomiarową. Posiadamy własny dział konstrukcyjny.

Systemy montażu i testowania wiązek kablowych: Wykonujemy stanowiska do szybkiego montażu wiązek kablowych z kontrolą długości połączeń i detekcją elementów składowych.
Stanowiska do testowania wiązek kablowych wykonują testy elektryczne do 1500 VDC z pomiarem oporności od 1m Ohm. Test komponentów takich jak: rezystor, diody zenera, diody led, warystory. Stanowisko sprawdza również poprawność zmontowania konektorów oraz ich szczelność.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij