Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 46zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę bezpłatnie. Zyskasz:

  • nowych klientów
    (mamy 5 milionów użytkowników miesięcznie)
  • wsparcie konsultanta
  • obecność w Panoramie Firm
    i dobrą pozycję w innych wyszukiwarkach

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
P.P.U. Sterna Robert Sterna w Panoramie Firm

Opis działalności

Stanowiska do testowania i montażu wiązek kablowych, produkcja detali z tworzyw sztucznych Nasza firma wykonuje elementy z tworzyw sztucznych metodą wtrysku, posiadamy własną narzędziownię. Wykonujemy stanowiska do testowania i montażu wiązek kablowych.

Produkty i usługi

Nasza firma działa w trzech branżach – tworzywa sztuczne, narzędziownia, systemy montażu i testowania wiązek kablowych.

Tworzywa sztuczne: wykonujemy elementy z tworzywa sztucznego na formach własnych lub powierzonych. Posiadamy maszyny o sile zwarcia od 60 – 220 ton i gramaturze wtrysku od 40- 250 gram.
Wykonujemy elementy tworzywowe z wtopionym trzpieniem metalowym, opakowania cienkościenne, oraz detale z tworzyw konstrukcyjnych.

Narzędziownia: wykonujemy formy wtryskowe oraz oprzyrządowanie produkcji. Posiadamy maszyny obróbcze takie jak Frezarki CNC, tokarki CNC, automat tokarski, drążarkę wgłębną i drutową, szlifierki wałek otwór oraz do płaszczyzn, maszynę pomiarową. Posiadamy własny dział konstrukcyjny.

Systemy montażu i testowania wiązek kablowych: Wykonujemy stanowiska do szybkiego montażu wiązek kablowych z kontrolą długości połączeń i detekcją elementów składowych.
Stanowiska do testowania wiązek kablowych wykonują testy elektryczne do 1500 VDC z pomiarem oporności od 1m Ohm. Test komponentów takich jak: rezystor, diody zenera, diody led, warystory. Stanowisko sprawdza również poprawność zmontowania konektorów oraz ich szczelność.


* Produkcja stanowisk testowych do wiązek kablowych
* Produkcja stanowisk montażowych do wiązek kablowych

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij