Galerie zdjęć

Opis działalności

Nasza firma oferuje Państwu najnowocześniejsze oraz najwygodniejsze rozwiązania systemu rolet materiałowych, które doskonale dopasowują się do każdego rodzaju wnętrza. Wybór odpowiednich osłon okien to niezwykle istotna decyzja dla stworzenia odpowiedniego klimatu oraz zaznaczenia charakteru każdego wnętrza.

Marki i specjalizacje

Jesteśmy producentem Rolet DS, współpracujemy z najbardziej prestiżowymi dostawcami komponentów w kraju, oraz Unii Europejskiej.

Roleta DS Mini, Roleta DS Classic, Roleta DS Profi, Roleta DS Dzień-Noc, Roleta DS Plisa, Żaluzje Pionowe, Żaluzje Poziome, Panel Track, Karnisze metalowe, Tapety ścienne.

Produkty i usługi

W naszej bogatej kolekcji znajdują się tkaniny o wzorach zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Szeroka gama tkanin pozwala każdemu Klientowi wybrać coś dla siebie.

Oferujemy także różne rodzaje systemów roletowych, to rolety wolnowiszące i rolety w kasetkach, które montowane z prowadnicami nie pozwalają na jakiekolwiek prześwity światła do wnętrza pomieszczenia, a także roletky "Dzień i Noc", które z kolei zapewniają dopływ światła bez konieczności otwierania roletki.

Jeśli interesują Państwa rolety materiałowe, które różnią się od tych dostępnych na rynku zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Przed dokonaniem wyboru konkretnego modelu rolety, zastanówmy się, jakie mamy wobec naszych przyszłych rolet oczekiwania. Istotne jest, aby wybrany przez nas system spełniał nie tylko potrzeby praktyczne, jak ochrona przed ciepłem i promieniami słonecznymi, ale i estetyczne; nie zapominajmy, że to bardzo istotny element wystroju naszego wnętrza. A zatem zdefiniujmy kilka kluczowych zasad, którymi będziemy kierować się w wyborze rolet.

Rolety w kasetach, są rozwiązaniem bardziej eleganckim niż te bez osłon, dlatego też bardziej nadają się do „oficjalnych” pomieszczeń w naszym domu, takich, w których przyjmujemy gości, znajomych, gdzie istotne jest idealne skomponowanie się korpusu rolety z oknem i uzyskany w ten sposób efekt wizualny. Rolety bez kasety – Mini - nadają nastrój pewnej przytulności, ciepła, mają bardziej swojski, nieformalny charakter.

Warto dodatkowo zwrócić uwagę na kwestię prowadnic rolety – do wąskich, wysokich okien wybierajmy rolety z prowadnicami przestrzennymi, nie zachodzącymi w światło szyby, tak, aby nie zabierać dodatkowo małej już przestrzeni, przez którą wpada światło do pomieszczenia, w przypadku okien szerokich możemy sobie pozwolić na płaskie prowadnice i stratę 2-4 cm na szerokości szyby.

Niezwykle istotne jest, aby dokonując pomiaru skorzystać z pomocy wykwalifikowanej ekipy monterów.

Opinie

0/1000

Słowa kluczowe

Rolety, roleta, sklep, wewnętrzne, mini, zewnętrzne, na okna dachowe, dzień-noc, plisy, żaluzje pionowe
Powiadom o błędzie
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij