• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
"Mirbat" Mirosław Matuszak w Panoramie Firm

Opis działalności

Usługi transportowo-handlowe.

Produkty i usługi

- Usługi transportowe, transport międzynarodowy, przewóz towarów
- Biomasa - sprzedaż: zrębki drzewne, trociny, Pellet, brykiet
- Budowlane usługi: fundamenty, wykopy

Usługi transportowe, transport międzynarodowy i krajowy, biomasa, sprzedaż biomasy, mirbat, transport, ciągniki siodłowe, wywrotki, tatry, naczepy, ruchome podłogi, kontenery, fundamenty, roboty drogowe, naczepy niskopodwoziowe, ruchome podłogi, prace ziemne, wykopy, ładowarki, beczki, case, hakowiec.

Samochody: MAN, Scania, DAF XF, DAF CF, Volvo, Iveco, Magnum.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij