Hurtownia Ogrodnicza Bogdan Królik w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Jesteśmy największym krajowym producentem roślin cebulowych. Zajmujemy się produkcją roślin, nasion, a także cebulek na obszar całego kraju. Prowadzimy także zabiegi związane z nasadzaniem roślin cebulowych. Naszym celem jest również projektowanie terenów zieleni miejskiej, a także mniejszych przydomowych ogródków. Zapraszamy na nasza stronę internetową, aby zapoznać się z naszymi usługami, a także rekomendacjami zadowolonych klientów.

O nas

Hurtownia Ogrodnicza Bogdan Królik działa w branży produkcji i hurtu roślin cebulowych. Cebulki, które produkujemy są jednymi z najbardziej popularnych w naszym kraju.

Dzięki temu, że nasza hurtownia współpracuje z ośrodkami badawczymi i naukowymi w Polsce i za granicą mamy dostęp do najnowszych technologii i wiedzy. Jest to niezbędne przy prowadzonych przez nas pracach związanych z roślinami cebulowymi.

Dzięki temu, że mamy dostęp do wielu odmian roślin z zagranicy nasza oferta jest bardzo szeroka i z każdym rokiem jeszcze bardziej atrakcyjna. Dajemy dzięki temu naszym klientom możliwość dostępu do wielu odmian gatunków kwiatów, które często są jeszcze niespotykane u nas.

Nasza hurtownia ogrodnicza uzyskała międzynarodowy certyfikat ISO, dzięki czemu każdy nasz klient ma świadomość i pewności tego, że nad jego roślinami opiekę sprawuje rzetelna firma, której doświadczenie i umiejętności poparte są certyfikatami.

Ogromnym sukcesem naszej hurtowni ogrodniczej jest to, że co roku organizujemy u nas Międzynarodowe Targi Tulipanów. Dzięki temu przyjeżdżają do nas miłośnicy kwiatów z całego świata, aby podziwiać tulipany, przez nas wyhodowane.

Co jest ważne dla Ciebie jako naszego klienta? Ponieważ posiadamy ogromną wiedzę na temat roślin cebulowych i chcemy się nią dzielić z naszymi klientami, dlatego każdy z klientów ma zawsze przewidzianą dla siebie, obsługę posprzedażową. Doradzamy Tobie, jak masz dba ć o swoje kwiaty.
Hurtownia Ogrodnicza Bogdan Królik Hurtownia Ogrodnicza Bogdan Królik Hurtownia Ogrodnicza Bogdan Królik

Produkty i usługi

Dzięki temu, że posiadamy tak duże doświadczenie w branży roślin cebulowych, obsługujemy największe w Polsce hurtownie i sklepy ogrodnicze.

Działając także jako gospodarstwo ogrodnicze, produkujemy własne rośliny cebulowe oraz kwiaty cięte: tulipany, mieczyki, dalie, czosnki, krokusy, lilie oraz irysy.

Prowadzimy także na giełdach ogrodniczych między innymi we Wrocławiu i Poznaniu dystrybucję roślin doniczkowych.

Jesteśmy dystrybutorem elitarnych odmian tulipanów takich jak:

-tulipan 'Jolanta Kwaśniewska',
-tulipan 'Anna Komorowska',
-tulipan 'Jan Paweł II',
-tulipan 'Maria Kaczyńska',
-tulipan 'Lech Kaczyński',
-tulipan 'Mikołaj Kopernik,'
-tulipan 'Agalia',
-tulipan 'Preludium Chopina',
-tulipan 'Irena Sendler',
-tulipan 'Polonia'

oraz wiele innych...

Naszymi głównymi produktami są:

-rośliny do nasadzeń jesiennych,
-nasiona,
-nawozy,
-akcesoria ogrodnicze

Po wszelkie szczegółowe informacje na temat naszej oferty zapraszamy na naszą stronę internetową.

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią ogrodniczą.

Opinie

0/1000
Bardzo solidna firma, żadnych problemów i super towar, polecam
Thickus 2008-11-03

Znajdziesz nas również w branżach:

Słowa kluczowe

cebulki, rośliny cebulowe, cebulki kwiatowe, hurtownia ogrodnicza, gospodarstwo ogrodnicze, tulipany, mieczyki, dalie, krokusy, irysy, lilie, kwiaty cięte, cebule kwiatowe, materiał nasadzeniowy, cebulki do pędzenia, międzynarodowe targi tulipanów, cebule, kwiaty, byliny, piwonie, ogrodnictwo, tulipany elitarne, producent kwiatów
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij