Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Hurtownia Ogrodnicza Bogdan Królik w Panoramie Firm

Opis działalności

Jesteśmy największym krajowym producentem roślin cebulowych. Zajmujemy się produkcją roślin, nasion, a także cebulek na obszar całego kraju. Prowadzimy także zabiegi związane z nasadzaniem roślin cebulowych. Naszym celem jest również projektowanie terenów zieleni miejskiej, a także mniejszych przydomowych ogródków. Zapraszamy na nasza stronę internetową, aby zapoznać się z naszymi usługami, a także rekomendacjami zadowolonych klientów.

O nas

Hurtownia Ogrodnicza Bogdan Królik działa w branży produkcji i hurtu roślin cebulowych. Cebulki, które produkujemy są jednymi z najbardziej popularnych w naszym kraju.

Dzięki temu, że nasza hurtownia współpracuje z ośrodkami badawczymi i naukowymi w Polsce i za granicą mamy dostęp do najnowszych technologii i wiedzy. Jest to niezbędne przy prowadzonych przez nas pracach związanych z roślinami cebulowymi.

Dzięki temu, że mamy dostęp do wielu odmian roślin z zagranicy nasza oferta jest bardzo szeroka i z każdym rokiem jeszcze bardziej atrakcyjna. Dajemy dzięki temu naszym klientom możliwość dostępu do wielu odmian gatunków kwiatów, które często są jeszcze niespotykane u nas.

Nasza hurtownia ogrodnicza uzyskała międzynarodowy certyfikat ISO, dzięki czemu każdy nasz klient ma świadomość i pewności tego, że nad jego roślinami opiekę sprawuje rzetelna firma, której doświadczenie i umiejętności poparte są certyfikatami.

Ogromnym sukcesem naszej hurtowni ogrodniczej jest to, że co roku organizujemy u nas Międzynarodowe Targi Tulipanów. Dzięki temu przyjeżdżają do nas miłośnicy kwiatów z całego świata, aby podziwiać tulipany, przez nas wyhodowane.

Co jest ważne dla Ciebie jako naszego klienta? Ponieważ posiadamy ogromną wiedzę na temat roślin cebulowych i chcemy się nią dzielić z naszymi klientami, dlatego każdy z klientów ma zawsze przewidzianą dla siebie, obsługę posprzedażową. Doradzamy Tobie, jak masz dba ć o swoje kwiaty.
Hurtownia Ogrodnicza Bogdan Królik Hurtownia Ogrodnicza Bogdan Królik Hurtownia Ogrodnicza Bogdan Królik

Produkty i usługi

Dzięki temu, że posiadamy tak duże doświadczenie w branży roślin cebulowych, obsługujemy największe w Polsce hurtownie i sklepy ogrodnicze.

Działając także jako gospodarstwo ogrodnicze, produkujemy własne rośliny cebulowe oraz kwiaty cięte: tulipany, mieczyki, dalie, czosnki, krokusy, lilie oraz irysy.

Prowadzimy także na giełdach ogrodniczych między innymi we Wrocławiu i Poznaniu dystrybucję roślin doniczkowych.

Jesteśmy dystrybutorem elitarnych odmian tulipanów takich jak:

-tulipan 'Jolanta Kwaśniewska',
-tulipan 'Anna Komorowska',
-tulipan 'Jan Paweł II',
-tulipan 'Maria Kaczyńska',
-tulipan 'Lech Kaczyński',
-tulipan 'Mikołaj Kopernik,'
-tulipan 'Agalia',
-tulipan 'Preludium Chopina',
-tulipan 'Irena Sendler',
-tulipan 'Polonia'
-tulipan 'Głos Wielkopolski'
-tulipan 'Jerzy Buzek'

oraz wiele innych...

Naszymi głównymi produktami są:

-rośliny do nasadzeń jesiennych,
-nasiona,
-nawozy,
-akcesoria ogrodnicze

Po wszelkie szczegółowe informacje na temat naszej oferty zapraszamy na naszą stronę internetową.

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią ogrodniczą.

Opinie

0/1000
Bardzo solidna firma, żadnych problemów i super towar, polecam
Thickus 2008-11-03
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij