Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Hurtownia Ogrodnicza Bogdan Królik w Panoramie Firm

Opis działalności

Jesteśmy największym krajowym producentem roślin cebulowych. Zajmujemy się produkcją roślin, nasion, a także cebulek na obszar całego kraju. Prowadzimy także zabiegi związane z nasadzaniem roślin cebulowych. Naszym celem jest również projektowanie terenów zieleni miejskiej, a także mniejszych przydomowych ogródków. Zapraszamy na nasza stronę internetową, aby zapoznać się z naszymi usługami, a także rekomendacjami zadowolonych klientów.

O nas

Hurtownia Ogrodnicza Bogdan Królik działa w branży produkcji i hurtu roślin cebulowych. Cebulki, które produkujemy są jednymi z najbardziej popularnych w naszym kraju.

Dzięki temu, że nasza hurtownia współpracuje z ośrodkami badawczymi i naukowymi w Polsce i za granicą mamy dostęp do najnowszych technologii i wiedzy. Jest to niezbędne przy prowadzonych przez nas pracach związanych z roślinami cebulowymi.

Dzięki temu, że mamy dostęp do wielu odmian roślin z zagranicy nasza oferta jest bardzo szeroka i z każdym rokiem jeszcze bardziej atrakcyjna. Dajemy dzięki temu naszym klientom możliwość dostępu do wielu odmian gatunków kwiatów, które często są jeszcze niespotykane u nas.

Nasza hurtownia ogrodnicza uzyskała międzynarodowy certyfikat ISO, dzięki czemu każdy nasz klient ma świadomość i pewności tego, że nad jego roślinami opiekę sprawuje rzetelna firma, której doświadczenie i umiejętności poparte są certyfikatami.

Ogromnym sukcesem naszej hurtowni ogrodniczej jest to, że co roku organizujemy u nas Międzynarodowe Targi Tulipanów. Dzięki temu przyjeżdżają do nas miłośnicy kwiatów z całego świata, aby podziwiać tulipany, przez nas wyhodowane.

Co jest ważne dla Ciebie jako naszego klienta? Ponieważ posiadamy ogromną wiedzę na temat roślin cebulowych i chcemy się nią dzielić z naszymi klientami, dlatego każdy z klientów ma zawsze przewidzianą dla siebie, obsługę posprzedażową. Doradzamy Tobie, jak masz dba ć o swoje kwiaty.
Hurtownia Ogrodnicza Bogdan Królik Hurtownia Ogrodnicza Bogdan Królik Hurtownia Ogrodnicza Bogdan Królik

Produkty i usługi

Dzięki temu, że posiadamy tak duże doświadczenie w branży roślin cebulowych, obsługujemy największe w Polsce hurtownie i sklepy ogrodnicze.

Działając także jako gospodarstwo ogrodnicze, produkujemy własne rośliny cebulowe oraz kwiaty cięte: tulipany, mieczyki, dalie, czosnki, krokusy, lilie oraz irysy.

Prowadzimy także na giełdach ogrodniczych między innymi we Wrocławiu i Poznaniu dystrybucję roślin doniczkowych.

Jesteśmy dystrybutorem elitarnych odmian tulipanów takich jak:

-tulipan 'Jolanta Kwaśniewska',
-tulipan 'Anna Komorowska',
-tulipan 'Jan Paweł II',
-tulipan 'Maria Kaczyńska',
-tulipan 'Lech Kaczyński',
-tulipan 'Mikołaj Kopernik,'
-tulipan 'Agalia',
-tulipan 'Preludium Chopina',
-tulipan 'Irena Sendler',
-tulipan 'Polonia'

oraz wiele innych...

Naszymi głównymi produktami są:

-rośliny do nasadzeń jesiennych,
-nasiona,
-nawozy,
-akcesoria ogrodnicze

Po wszelkie szczegółowe informacje na temat naszej oferty zapraszamy na naszą stronę internetową.

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią ogrodniczą.

Opinie

0/1000
Bardzo solidna firma, żadnych problemów i super towar, polecam
Thickus 2008-11-03
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij