Opis działalności

Zapraszamy do kontaktu. Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.

Produkty i usługi

Ośrodek wypoczynkowy znajduje się w przepięknej okolicy nazywanej "Krainą Stu Jezior". Nasze domki letniskowe i pensjonat leżą nad jeziorem Lubosz Wielki. Oferujemy noclegi zarówno dla pojedynczych osób jak i dla większych grup (po 50 osób). W naszym ośrodku można wypożyczyć sprzęt wodny jak kajaki, łódki. Można również odbyć wycieczkę do ekologicznego gospodarstwa.
Miejscowość Chudobczyce leży na terenie Sierakowskiego Parku Krajobrazowego. Dzięki temu można odpocząć i zrelaksować się na łonie natury. Polecamy wycieczki rowerowe. W ofercie mamy pokoje 1-osobowe, 2-osobowe i 3-osobowe. Dostępne są również pokoje z łazienką. W ośrodku posiadamy sale konferencyjne do wynajęcia. Oferujemy także catering.
Oferujemy: noclegi, pensjonat, domki letniskowe nad jeziorem Lubosz Wielki, kajaki, łódki, sprzęt wodny, sale konferencyjne, zwiedzanie gospodarstwa ekologicznego, catering, pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe, możliwość przyjęcia dużych grup do 50 osób.

Opinie

0/1000
Byłam w weekend majowy w Chudobczycach, piękne jezioro i ośrodek wypoczynkowy prowadzony przez niezwykle miłego Pana Jurka, który jest w życiu prywatnym osobom niezwykle pomocną, miejsce urocze - polecam szczególnie dla "mieszczuchów" pełen relaks
Dominika Wrocław 2012-05-22T00:00:00Z
Świetne, nowoczesne domki, miła atmosfera, cisza i spokój
Mariusz 2012-05-22T00:00:00Z
Polecam. Bardzo fajny ośrodek.
2011-10-24T00:00:00Z

Słowa kluczowe

noclegi, catering, sprzęt wodny, pensjonaty, domki
Powiadom o błędzie
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij