Jeziorowo-Stawowe Gospodarstwo Rybackie Sp. z o.o. w Panoramie Firm

Opis działalności

Zajmujemy się hodowlą i sprzedażą ryb słodkowodnych. Prowadzimy również sprzedaż zezwoleń wędkarskich.

Marki i specjalizacje

Prowadzimy produkcję ryb konsumpcyjnych, głównie karpia. Ryby sprzedawane są w ilościach hurtowych i detalicznych, zajmujemy się także produkcją materiału zarybieniowego różnego gatunku ryb i prowadzimy ciągłą sprzedaż ryb: handlowych, kroczka, narybku i wylęgu.

Produkty i usługi

Wszystkie jeziora JSGR Lutom położone są w obrębie siedmiu gmin na obszarze niezwykle atrakcyjnego Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego Szamotulskiego, Pojezierze Międzychodzko-Sierakowskie to popularny region turystyczny położony w płn-zach części Wielkopolski, charakteryzujący się urozmaiconą rzeźbą terenu, co w połączeniu z malowniczymi wzgórzami morenowymi, dolinami strumieni, ok 120 jeziorami oraz największym kompleksem leśnym w Europie, jakim jest Puszcza Notecka, czyni je niezwykle atrakcyjnym miejscem dla wypoczynku i turystyki ze wzglu na specyficzne walory przyrodnicze plus swoją niepowtarzalność na jego obszarze utworzono dwa parki krajobrazowe i jednocześnie rezerwatów przyrody.

Jednak najważniejszym atutem pojezierza są wspaniałe jeziora. Jest ich ponad 120, w tym o 6 o powierzchni ponad 100 ha i 12 o powierzchni 50-100ha. Teren ten zwany też "Krainą stu Jezior"

To tutaj zapraszamy wędkarzy i miłośników przyrody.

Jeziorowo - Stawowe Gospodarstwo Rybackie Sp. z o.o. z siedzibą w Lutomiu, powstało w 2000 roku, kontynuując działalność Państwowego Gospodarstwa Rybackiego Lutom, założonego w 1948 roku.

Na stawach prowadzona jest głównie produkcja ryb słodkowodnych i materiału zarybieniowego na potrzeby gospodarstwa i na sprzedaż. Natomiast na jeziorach, które udostępniamy wędkarzom do sportowego połowu ryb, staramy się prowadzić prawidłową działalność rybacką, zgodną z przyjętymi zasadami rybołówstwa.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij