Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Jeziorowo-Stawowe Gospodarstwo Rybackie Sp. z o.o. w Panoramie Firm

Opis działalności

Zajmujemy się hodowlą i sprzedażą ryb słodkowodnych. Prowadzimy również sprzedaż zezwoleń wędkarskich.

Produkty i usługi

Wszystkie jeziora JSGR Lutom położone są w obrębie siedmiu gmin na obszarze niezwykle atrakcyjnego Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego Szamotulskiego, Pojezierze Międzychodzko-Sierakowskie to popularny region turystyczny położony w płn-zach części Wielkopolski, charakteryzujący się urozmaiconą rzeźbą terenu, co w połączeniu z malowniczymi wzgórzami morenowymi, dolinami strumieni, ok 120 jeziorami oraz największym kompleksem leśnym w Europie, jakim jest Puszcza Notecka, czyni je niezwykle atrakcyjnym miejscem dla wypoczynku i turystyki ze wzglu na specyficzne walory przyrodnicze plus swoją niepowtarzalność na jego obszarze utworzono dwa parki krajobrazowe i jednocześnie rezerwatów przyrody.

Jednak najważniejszym atutem pojezierza są wspaniałe jeziora. Jest ich ponad 120, w tym o 6 o powierzchni ponad 100 ha i 12 o powierzchni 50-100ha. Teren ten zwany też "Krainą stu Jezior"

To tutaj zapraszamy wędkarzy i miłośników przyrody.

Jeziorowo - Stawowe Gospodarstwo Rybackie Sp. z o.o. z siedzibą w Lutomiu, powstało w 2000 roku, kontynuując działalność Państwowego Gospodarstwa Rybackiego Lutom, założonego w 1948 roku.

Na stawach prowadzona jest głównie produkcja ryb słodkowodnych i materiału zarybieniowego na potrzeby gospodarstwa i na sprzedaż. Natomiast na jeziorach, które udostępniamy wędkarzom do sportowego połowu ryb, staramy się prowadzić prawidłową działalność rybacką, zgodną z przyjętymi zasadami rybołówstwa.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij