Galerie zdjęć

Opis działalności

Zajmujemy się hodowlą i sprzedażą ryb słodkowodnych. Prowadzimy również sprzedaż zezwoleń wędkarskich.

Marki i specjalizacje

Prowadzimy produkcję ryb konsumpcyjnych, głównie karpia. Ryby sprzedawane są w ilościach hurtowych i detalicznych, zajmujemy się także produkcją materiału zarybieniowego różnego gatunku ryb i prowadzimy ciągłą sprzedaż ryb: handlowych, kroczka, narybku i wylęgu.

Produkty i usługi

Wszystkie jeziora JSGR Lutom położone są w obrębie siedmiu gmin na obszarze niezwykle atrakcyjnego Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego Szamotulskiego, Pojezierze Międzychodzko-Sierakowskie to popularny region turystyczny położony w płn-zach części Wielkopolski, charakteryzujący się urozmaiconą rzeźbą terenu, co w połączeniu z malowniczymi wzgórzami morenowymi, dolinami strumieni, ok 120 jeziorami oraz największym kompleksem leśnym w Europie, jakim jest Puszcza Notecka, czyni je niezwykle atrakcyjnym miejscem dla wypoczynku i turystyki ze wzglu na specyficzne walory przyrodnicze plus swoją niepowtarzalność na jego obszarze utworzono dwa parki krajobrazowe i jednocześnie rezerwatów przyrody.

Jednak najważniejszym atutem pojezierza są wspaniałe jeziora. Jest ich ponad 120, w tym o 6 o powierzchni ponad 100 ha i 12 o powierzchni 50-100ha. Teren ten zwany też "Krainą stu Jezior"

To tutaj zapraszamy wędkarzy i miłośników przyrody.

Jeziorowo - Stawowe Gospodarstwo Rybackie Sp. z o.o. z siedzibą w Lutomiu, powstało w 2000 roku, kontynuując działalność Państwowego Gospodarstwa Rybackiego Lutom, założonego w 1948 roku.

Na stawach prowadzona jest głównie produkcja ryb słodkowodnych i materiału zarybieniowego na potrzeby gospodarstwa i na sprzedaż. Natomiast na jeziorach, które udostępniamy wędkarzom do sportowego połowu ryb, staramy się prowadzić prawidłową działalność rybacką, zgodną z przyjętymi zasadami rybołówstwa.

Opinie

0/1000

Słowa kluczowe

ryby, wędkowanie, zezwolenia wędkarskie, gospodarstwo rybackie, sprzedaż ryb, zawody, jezioro, stawy, karp, narybek kroczek, lipcówka, węgorz, handlowy
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij