Obro-Janstal spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w Panoramie Firm

Opis działalności

Ponad 15 lat doświadczeń z zakresu obróbki skrawaniem elementów stalowych. Rozwinięty park maszynowy gwarantuje pełne dostosowanie do potrzeb Klienta indywidualnego oraz instytucjonalnego.

Produkty i usługi

Firma od początku istnienia świadczy usługi w zakresie obróbki skrawaniem elementów stalowych, zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów.

Ponad 15 lat doświadczeń w branży stalowej pozwoliło nam poszerzyć zakres prowadzonej działalności, dzięki czemu dziś jesteśmy ekspertami w produkcji wszystkich typów haków cięgłowych, cięgieł widłowych, sworzni resorowych, sworzni hamulcowych oraz szerokiej gamy podzespołów do wagonów towarowych oraz lokomotyw.

Dzięki przywiązaniu do najwyższej jakości świadczonych usług zdobyliśmy zaufanie naszych Klientów, które zaowocowało uzyskaniem w dniu 21 września 2012 roku tytułu uznanego przez PKP CARGO S.A. producenta wyrobów.

Profesjonalizm i elastyczność, a także wyspecjalizowany park maszynowy pozwalają nam dostosować ofertę świadczonych usług zarówno do potrzeb klienta indywidualnego, jak i instytucjonalnego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. W razie jakichkolwiek pytań o indywidualne realizacje prosimy o kontakt.

Certyfikaty

Świadectwo

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij