Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Panoramie Firm

Opis działalności

Leczenie uzależnień chemicznych, hazardu i zachowań kompulsywnych. Lekomania, papierosy, Hazard, Telewizja, Narkotyki.

Produkty i usługi

Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień oferuje swoje usługi osobom uzależnionym (od narkotyków, alkoholu, leków, hazardu, nikotyny i innych) oraz rodzinom. Zajmujemy się również profilaktyką uzależnień wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. W ośrodku przyjmują wyspecjalizowani psychologowie, pedagodzy, terapeuci oraz lekarz psychiatra.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Ostrowie Wielkopolskim to ZOZ zaopatrujący pacjentów w obrębie miasta Ostrów Wielkopolski.

Placówka posiada umowę na: Opieka psychiatryczna i leczenie uzależnień (mały limit świadczeń) Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Profilaktyki i Terapii uzależnień w ostrowie Wielkopolskim posiada jeden gabinet specjalistyczny: Poradnia Leczenia Uzależnień.

Rejestracja osobista, telefoniczna lub za pośrednictwem osoby trzeciej możliwa jest pon.-pt. w czasie pracy placówki. W celu ustalenia terminu do wybranego specjalisty wymagane są: dokument tożsamości, dokument skierowania na wizytę specjalistyczną od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego (posiadającego umowę z NFZ), dowód ubezpieczenia.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij