Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Panoramie Firm

Opis działalności

Leczenie uzależnień chemicznych, hazardu i zachowań kompulsywnych. Lekomania, papierosy, Hazard, Telewizja, Narkotyki.

Produkty i usługi

Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień oferuje swoje usługi osobom uzależnionym (od narkotyków, alkoholu, leków, hazardu, nikotyny i innych) oraz rodzinom. Zajmujemy się również profilaktyką uzależnień wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. W ośrodku przyjmują wyspecjalizowani psychologowie, pedagodzy, terapeuci oraz lekarz psychiatra.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Ostrowie Wielkopolskim to ZOZ zaopatrujący pacjentów w obrębie miasta Ostrów Wielkopolski.

Placówka posiada umowę na: Opieka psychiatryczna i leczenie uzależnień (mały limit świadczeń) Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Profilaktyki i Terapii uzależnień w ostrowie Wielkopolskim posiada jeden gabinet specjalistyczny: Poradnia Leczenia Uzależnień.

Rejestracja osobista, telefoniczna lub za pośrednictwem osoby trzeciej możliwa jest pon.-pt. w czasie pracy placówki. W celu ustalenia terminu do wybranego specjalisty wymagane są: dokument tożsamości, dokument skierowania na wizytę specjalistyczną od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego (posiadającego umowę z NFZ), dowód ubezpieczenia.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij