Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij

Opis działalności

Oferujemy szeroki zakres usług z zakresu ortodoncji, stomatologii ogólnej, protetyki i chirurgii. Zajmujemy się leczeniem i profilaktyką.Wiemy, jak ważne dla zachowania zdrowia w obrębie jamy ustnej

Produkty i usługi

Zajmujemy się leczeniem i profilaktyką. Wiemy, jak ważne dla zachowania zdrowia w obrębie jamy ustnej mają dobra higiena, prawidłowy zgryz oraz regularne kontrole stomatologiczne.

Oferujemy Państwu fachową i kompleksową opiekę stomatologiczną i ortodontyczną. Nasz zespół składa się z doświadczonych lekarzy, życzliwych i kompetentnych asystentek oraz świetnie przygotowanej zawodowo higienistki.

Staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom, dlatego systematycznie doszkalamy się, dbamy o jakość usług i przyjazną atmosferę w naszej placówce. Szanujemy czas pacjenta - przyjmujemy punktualnie.

Do codziennej pracy mobilizuje nas prawda: JUTRO JA BĘDĘ
PACJENTEM …

Dysponujemy dobrej jakości sprzętem. Radiowizjograf i endometr z mikrosilnikiem endodontycznym umożliwiają nowoczesne leczenie kanałowe. Komputerowy system do znieczuleń - prawie bezbolesne, skuteczne znieczulenie. Laser biostymulacyjny - wspomaga gojenie. Kauter daje możliwość bezkrwawego wykonania drobnych zabiegów chirurgicznych.

Placówka nasza składa się z poradni ogólnostomatologicznej i ortodontycznej.

Nasza oferta:
- ortodoncja - profilaktyka wad nabytych, leczenie aparatami zdejmowanymi i stałymi
- stomatologia zachowawcza z endodoncją
- stomatologia estetyczna
- stomatologia dziecięca z dużym naciskiem na profilaktykę (instruktaże hig., lakierowanie, lakowanie)
- podstawowe zabiegi z periodontologii (tj. zapobieganie i leczenie chorób przyzębia)
- chirurgia - współpraca ze specjalistą chirurgiem (usuwanie zębów mądrości, resekcje itp.)
- protetyka - uzupełnienia protetyczne stałe i ruchome.

Opinie

0/1000
Również polecam. 100% zadowolenia.
Zuza 2014-04-06
Polecam tę placowke. Miło i sympatycznie.
2013-04-02
bardzo mili stomatolodzy obsługa na 5
2012-11-30
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij