Opis działalności

Oferujemy szeroki zakres usług z zakresu ortodoncji, stomatologii ogólnej, protetyki i chirurgii. Zajmujemy się leczeniem i profilaktyką.Wiemy, jak ważne dla zachowania zdrowia w obrębie jamy ustnej

Produkty i usługi

Zajmujemy się leczeniem i profilaktyką. Wiemy, jak ważne dla zachowania zdrowia w obrębie jamy ustnej mają dobra higiena, prawidłowy zgryz oraz regularne kontrole stomatologiczne.

Oferujemy Państwu fachową i kompleksową opiekę stomatologiczną i ortodontyczną. Nasz zespół składa się z doświadczonych lekarzy, życzliwych i kompetentnych asystentek oraz świetnie przygotowanej zawodowo higienistki.

Staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom, dlatego systematycznie doszkalamy się, dbamy o jakość usług i przyjazną atmosferę w naszej placówce. Szanujemy czas pacjenta - przyjmujemy punktualnie.

Do codziennej pracy mobilizuje nas prawda: JUTRO JA BĘDĘ
PACJENTEM …

Dysponujemy dobrej jakości sprzętem. Radiowizjograf i endometr z mikrosilnikiem endodontycznym umożliwiają nowoczesne leczenie kanałowe. Komputerowy system do znieczuleń - prawie bezbolesne, skuteczne znieczulenie. Laser biostymulacyjny - wspomaga gojenie. Kauter daje możliwość bezkrwawego wykonania drobnych zabiegów chirurgicznych.

Placówka nasza składa się z poradni ogólnostomatologicznej i ortodontycznej.

Nasza oferta:
- ortodoncja - profilaktyka wad nabytych, leczenie aparatami zdejmowanymi i stałymi
- stomatologia zachowawcza z endodoncją
- stomatologia estetyczna
- stomatologia dziecięca z dużym naciskiem na profilaktykę (instruktaże hig., lakierowanie, lakowanie)
- podstawowe zabiegi z periodontologii (tj. zapobieganie i leczenie chorób przyzębia)
- chirurgia - współpraca ze specjalistą chirurgiem (usuwanie zębów mądrości, resekcje itp.)
- protetyka - uzupełnienia protetyczne stałe i ruchome.

Opinie

0/1000