• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
PHU "Fox" Jolanta Marcinowska w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

OD PROJEKTU DO EFEKTU – zajmujemy się wykładzinami od 22 lat. Wykładziny, wykładziny podłogowe, wykładziny obiektowe, wykładziny elastyczne, wykładziny dywanowe, wykładziny domowe, wykładziny sportowe, wykładziny w płytkach, wykładziny w rolce, wykładziny fox, linoleum.

Marki i specjalizacje

Oferujemy wykładziny następujących producentów: Altro, Balsan, Forbo, Ideal, Lano, Lentex, Modulyss, Tarkett, Timzo.
W ofercie posiadamy również chemię budowlaną firm: Bostik, Pramol, Schonox, Uzin, Weber.
Listwy: Doellken, Tomczak.
Oraz narzędzia i profile firm: Romus, Janser, Wolff.

Produkty i usługi

Firma PHU Fox wykładzinami podłogowymi zajmuje się już 22 lata.
Dzięki temu udało nam się zdobyć wiedzę oraz doświadczenie, pozwalające na swobodnie poruszanie się po bardzo wymagającym rynku inwestycyjnym. Nie stoimy w miejscu, ale cały czas się rozwijamy. Jednym z efektów naszej firmowej filozofii było utworzenie w 2008 roku w Kicinie pod Poznaniem naszego centrum biurowo-magazynowego, które gwarantuje najwyższą jakość usług.

Nasza oferta dostosowana jest do aktualnych trendów oraz oczekiwań klientów – posiadamy wyłączność na część wykładzin oraz posiadamy ich odpowiednią ilość (w chwili obecnej około 10 000 m2 wykładzin). Dzięki temu możemy błyskawicznie zrealizować każde zamówienie.

Ponadto posiadamy specjalistyczne maszyny i urządzenia do przygotowania podłoża oraz montażu pokryć podłogowych. Znajdą u nas Państwo urządzenia wielu producentów, takich jak np. Romus, Wolf czy Janser. Dysponujemy również serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym oferowanych narzędzi.

W swojej ofercie posiadamy także specjalistyczne maszyny i urządzenia do przygotowania podłoża oraz montażu pokryć podłogowych. Znajdą u nas Państwo urządzenia wielu producentów, takich jak np. Romus, Wolf czy Janser. Dysponujemy również serwisem gwarancyjny i pogwarancyjnym oferowanych narzędzi.

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy także ofertę dotyczącą specjalistycznej chemia budowlanej – klejów i wylewek.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że samo kupno dobrej wykładziny nie wystarcza – następnie musi ona zostać fachowo zamontowana. W tym celu dysponujemy profesjonalną, ciągle podnoszącą swoje kwalifikacje ekipą montażową. Wszystko to jest jednak poprzedzone profesjonalnym doradztwem oraz wsparciem projektowym.

Współpracujemy z wiodącymi firmami działającymi na rynku wykładzin. Współpraca ta polega między innymi na organizowaniu szkoleń.

Produkty:
- wykładziny obiektowe
- wykładziny domowe
- wykładziny sportowe
- chemia
- listwy, profile, wycieraczki
- narzędzia

Certyfikaty

Rekomendacje klientów do pobrania z www.wykladziny.pl ze strony głównej.
Zakład Remontowo-Budowlany Tadeusz Kamiński Dostawa Wykładzin
PPHU ADAM Wieńczysław Rakowski
Izba Skarbowa w Poznaniu
Mostostal Warszawa S.A. – UAM Wydział Prawa
Zakład Remontowo-Budowlany Tadeusz Kamiński
TEKBUD Marian Świątek

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij