• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na przedstawianie mi ofert marketingowych przez telefon przez Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na przedstawianie mi ofert marketingowych przez telefon od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Podziel się
 • Drukuj
Jesteś właścicielem tej firmy?
Wypromuj swoją firmę

Opinie

0/1000
klimatyzacja tanio i szybko
polecam Damin 2012-05-23
Potwierdzam poprzednie opinie ,odnośnie tego Serwisu.Z pozdrowieniami dla wszystkich użytkowników sam.SKÓD a w szczegulności pozdrawiam szefa i załoge, którzy w trudnych momętach są zawsze z nami. Cześć wszystkim
właściciel z szarej OCTAWI 2 1,6 2008-07-12
uwaga uwaga jestem właścicielem i skody fel i oct takich warsztatów w obecnych czasach jest bardzo mało diagnoza postawiona w 10 min )w serwisie aso do konca nie wiedzieli sami co jest) samochód naprawiony w 1 dzień (w innych warsztatach stało auto w ciągu ostatniego pół roku chyba miesiąc) koszt naprawy w porównaniu do tego co ostatnio wydałem to 15% ogółu ale kłania się tutaj doświadczenie z tego co wiem to 12lat tylko pan sie zajmuje skodami godny polecenia facet mogę podać jeszcze kom do niego 603 288 749
nowy klient z pozanania 2008-05-14
Użytkownicy samochodów SKODA. Polecam ten warsztat samochodowy który specjalizuje sie w wiekszości w Skodzie , jest ok.By wszyscy tak starali sie obsłużyć nas kierowców co nie wszyscy na tym się znamy. Życzę tej firmie wytrwania i przetrwania nieraz trudnych chwil w zdrowiu i dużopracy lecz zawsze z umiarem, by sił starczylo na naprawe mojego samochodziku. Z pozdrowieniami od A.A z 10 p.
KĘTZRYŃSKI maruder. 2008-05-06
GOŚĆ OK. WSZYSTKO NA CZAS , SOLIDNA OBSŁUGA , PRAWDOMÓWNOŚĆ , PRZEDEWSZYSTKIM RZETELNOŚĆ. KORZYSTAM JUŻ ok. 7 LAT . SERWISÓJE JUŻ TRZECIĄ ,,,,<ŚKODĘ>DE-BEST.
potencjalny klijent . 2008-05-03
GOŚĆ DE BEST, POCZCIWOTA ,DZIŚ MAŁO ICH W POLSCE. TAKICH FACHOWCÓW TRZEBA SZANOWAC, TAK JAK ONI SZANUJĄ KLIJENTELE , SZANUJMY ICH DOSADNIEJ.
WŁASCICIEL Z MUROWANEJ GOŚLINKI. OCTOWIA 2.3L wypas 2008-04-05
Rzetelny warsztat;umawiając się na termin ,słowo się rzeklo , jest dotrzymane.Usluga wykonana w TERMINIE.Cena za uslugę niższa niż serwisie autoryzowanym.Przedewszystkim RZETELNY wlaściciel firmy, i co? prawdo mówny udowodnił to przez wykonywanie swej pracy, którą wykonuje osobiście i zarównno nadzoruje pracę wykonaną przez podwładnych.