Jesteś właścicielem tej firmy?
Wypromuj swoją firmę

Opinie

0/1000
klimatyzacja tanio i szybko
polecam Damin 2012-05-23
Potwierdzam poprzednie opinie ,odnośnie tego Serwisu.Z pozdrowieniami dla wszystkich użytkowników sam.SKÓD a w szczegulności pozdrawiam szefa i załoge, którzy w trudnych momętach są zawsze z nami. Cześć wszystkim
właściciel z szarej OCTAWI 2 1,6 2008-07-12
uwaga uwaga jestem właścicielem i skody fel i oct takich warsztatów w obecnych czasach jest bardzo mało diagnoza postawiona w 10 min )w serwisie aso do konca nie wiedzieli sami co jest) samochód naprawiony w 1 dzień (w innych warsztatach stało auto w ciągu ostatniego pół roku chyba miesiąc) koszt naprawy w porównaniu do tego co ostatnio wydałem to 15% ogółu ale kłania się tutaj doświadczenie z tego co wiem to 12lat tylko pan sie zajmuje skodami godny polecenia facet mogę podać jeszcze kom do niego 603 288 749
nowy klient z pozanania 2008-05-14
Użytkownicy samochodów SKODA. Polecam ten warsztat samochodowy który specjalizuje sie w wiekszości w Skodzie , jest ok.By wszyscy tak starali sie obsłużyć nas kierowców co nie wszyscy na tym się znamy. Życzę tej firmie wytrwania i przetrwania nieraz trudnych chwil w zdrowiu i dużopracy lecz zawsze z umiarem, by sił starczylo na naprawe mojego samochodziku. Z pozdrowieniami od A.A z 10 p.
KĘTZRYŃSKI maruder. 2008-05-06
GOŚĆ OK. WSZYSTKO NA CZAS , SOLIDNA OBSŁUGA , PRAWDOMÓWNOŚĆ , PRZEDEWSZYSTKIM RZETELNOŚĆ. KORZYSTAM JUŻ ok. 7 LAT . SERWISÓJE JUŻ TRZECIĄ ,,,,<ŚKODĘ>DE-BEST.
potencjalny klijent . 2008-05-03
GOŚĆ DE BEST, POCZCIWOTA ,DZIŚ MAŁO ICH W POLSCE. TAKICH FACHOWCÓW TRZEBA SZANOWAC, TAK JAK ONI SZANUJĄ KLIJENTELE , SZANUJMY ICH DOSADNIEJ.
WŁASCICIEL Z MUROWANEJ GOŚLINKI. OCTOWIA 2.3L wypas 2008-04-05
Rzetelny warsztat;umawiając się na termin ,słowo się rzeklo , jest dotrzymane.Usluga wykonana w TERMINIE.Cena za uslugę niższa niż serwisie autoryzowanym.Przedewszystkim RZETELNY wlaściciel firmy, i co? prawdo mówny udowodnił to przez wykonywanie swej pracy, którą wykonuje osobiście i zarównno nadzoruje pracę wykonaną przez podwładnych.
Właściciel Fabi, samochodu trzeciego z koleji serw.w tej firmie 2008-04-05

Podobne oferty w pobliżu

Lechicka 100, Poznań
Mechanika samochodowa
Lechicka 100, Poznań
Mechanika samochodowa
Warszawska 141, Poznań
Mechanika samochodowa
Bożymira 9, Poznań
Mechanika samochodowa
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij