• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
P.P.H.U. DOM RODZINNY "JESIEŃ" Marta Rajewicz w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Zapewniamy całodobową opiekę lekarską oraz pielęgniarską, osobom starszym, niepełnosprawnym. Oferujemy warunki domowe, ogródek, kwiaty, miła rodzinna atmosfera.

Marki i specjalizacje

Dom jest usytuowany w ogrodzie pełnym kwiatów.
Pokoje słoneczne z TV, łazienka dla niepełnosprawnych.

Produkty i usługi

Rodzinny Dom Opieki "Jesień" - zapewniamy całodobową opiekę lekarską oraz pielęgniarską, osobom:

* starszym
* niepełnosprawnym

Warunki domowe, ogródek, kwiaty, miła rodzinna atmosfera.

Opinie

0/1000
Moj Tatus byl w tym Domu Rodzinnym Jesien. Opieka wspaniala.Pani Marta przygotowuje posilki osobiscie.Warzywa dostarcza z ich ogrodu Jej maz Pan Edek. Naprawde jest to DOM RODZINNY. Mimo,ze minelo juz pare lat mamy do dzisiaj kontakt z Pania Marta i Jej mezem. Pozdrawiam z niemiec Jolanta Saskowska-Tabis.
2011-11-18
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij