• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
"HYLA" Rafał Hyla w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Oferujemy usługi transportowe na terenie kraju i UE w zakresie przewozu trzody chlewnej i bydła. Dysponujemy ciężarówkami przystosowanymi do transportu żywych zwierząt. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne.

Marki i specjalizacje

Zajmujemy się dystrybucją warchlaków duńskich w różnym przedziale wagowym i statusie zdrowotnym. W ofercie posiadamy również warchlaki holenderskie i niemieckie.

Produkty i usługi

Firma "HYLA" Rafał Hyla jest to firma transportowa specjalizująca się w krajowym i międzynarodowym przewozie żywych zwierząt, zwierząt rzeźnych oraz zwierząt hodowlanych.
Nasz tabor składa się z auta + naczepy oraz auta + przyczepy do transportu międzynarodowego, długotrwałego powyżej 8 godzin.
TYP 2 nr licencji PL 30222840

Transport krajowy
W transporcie krajowym wykorzystujemy auta + naczepy, auta + przyczepy oraz auta 2-3 poziomowe z wagonami elektronicznymi, a także busy.
Obsługujemy firmy i osoby prywatne.
Zajmujemy się sprawdzaniem aut specjalistycznych do transportu zwierząt oraz zabudowy do transportu.

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij