Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
"Medicus" Spółka Partnerska Lekarzy w Panoramie Firm

Opis działalności

Spółka Partnerska Lekarzy Rodzinnych "Medicus". Zapewniamy profesjonalną pomoc lekarzy, pielęgniarek i położnych środowiskowo-rodzinnych. Zapraszamy do spółki Medicus. Oferujemy badania laboratoryjne i usługi rehabilitacyjne.

Marki i specjalizacje

Medycyna rodzinna, medycyna pracy, reumatolog, rehabilitacja, laboratorium, gabinet zabiegowy, gabinet szczepień, USG, EKG

Produkty i usługi

"Medicus" SPÓŁKA Partnerska lekarzy w Turku działa od 1999r. Obejmuje swoją opieką pacjentów zamieszkałych na terenie miasta i gminy Turek. Wyboru naszej placówki dokonują też mieszkańcy innych gmin. Główna nasza działalność polega na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w ramach kontraktu z NFZ.
Proponujemy szeroką gamę usług: opieka lekarzy rodzinnych, pediatrów, reumatologa, lekarzy medycyny pracy. Wykonujemy także badania laboratoryjne, EKG, USG jamy brzusznej, spirometrię. Posiadamy gabinet zabiegowy, gabinet szczepień, gabinet pielęgniarki i położnych środowiskowo-rodzinnych.

Świadczymy usługi z zakresu rehabilitacji, FIZYKOTERAPIA, KINEZYTERAPIA, HYDROTERAPIA, MASAŻ, KOMPLEKSOWA TERAPIA PRZECIWOBRZĘKOWA.

Udając się na wizytę do lekarza, pacjent powinien posiadać przy sobie do wglądu dowód aktualnego ubezpieczenia zdrowotnego, aby mógł skorzystać z refundacji NFZ.

Pomoc doraźna w nagłych przypadkach nie zagrażających utracie życia w dni powszednie po godz. 18,00 oraz w soboty, niedziele i święta całodobowo jest udzielana w:
SP Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku 62-700,
ul. Poduchowne
tel. 63 280 55 00


Kontakt:
Rejestracja dorośli 63 289 84 61
Rejestracja dzieci 63 289 84 60
Biuro 63 289 84 62
Laboratorium 63 289 84 63
Rehabilitacja 63 289 84 68

spis adresów e-mail
MEDICUS medicus@medicus-turek.pl
Biuro biuro@medicus-turek.pl
Rejestracja rejestracja@medicus-turek.pl
Centrum rehabilitacji rehabilitacja@medicus-turek.pl

Opinie

0/1000
Bardzo dobra przychodnia
Robert 2014-05-05
Przychodnia w której aż lśni czystością, zdecydowanie polecam, wszystko na najwyższym poziomie.
Kasia 2013-12-29
Miła i przyjemna spółka, najlepsi specjaliści..
Wiktor 2013-11-15
Najlepsza przychodnia jeżeli chodzi o Turek
Wioletta 2013-04-15
Bardzo dobra spółka gorąco polecam
Patryk 2012-05-28
BARDZO FAJNA PRZYCHODNIA GORĄCO POLECAM
Mariola 2012-05-25

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij