• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
"Pab-Bruk" P.P.U. Sebastian Pabich w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Betoniarnia Przemęt, płoty betonowe, płoty ażurowo betonowe kostka brukowa, usługi brukarskie. Firma P.P.U PAB - BRUK Istnieje od 1997 roku i jest wiodącym producentem wyrobów betonowych w naszym rejonie. Betoniarnia "Pab-Bruk" w Przemęcie oferuje najwyższej jakości beton, wyroby betonowe, płoty betonowe, płoty ażurowo betonowe i inne materiały. Zapraszamy.

Marki i specjalizacje

- zakład betoniarski
- montaż ogrodzeń,
- grodzenie posesji,
- ustawianie wiat i garaży,
- ogrodzenia betonowe,
- płoty betonowe,
- kostka brukowa,
- usługi brukarskie.

Produkty i usługi

Oferujemy:

- płoty ażurowo-betonowe,
- kostkę brukową,
- obrzeża trawnikowe,
- krawężniki drogowe itp.

Zapewniamy montaż płotów oraz kompleksowe usługi brukarskie (układanie kostki brukowej na chodnikach, parkingach, podjazdach). Stawiamy na solidność i profesjonalizm.

Działamy na rynku od 1997 roku. Oferujemy sprzedaż ratalną. W 2007 roku otrzymaliśmy nagrodę gospodarczą "Złote Logo Starosty Wolsztyńskiego".

Nasze wyroby są wykonywane z najlepszej jakości materiałów co pozwala naszej firmie być konkurencyjnym na rynku pod względem jakości jak również ceny. Gwarantujemy również fachową pomoc specjalistów przy wyborze odpowiednich materiałów.

Zapewniamy transport zakupionych materiałów na wskazany przez klienta adres.

Zapraszamy do siedziby naszej firmy.
Kontakt pod nr 65/54 96 690, 603 668 812.

Ogrodzenia betonowe, płoty betonowe, kostka brukowa, usługi brukarskie.

Certyfikaty

W 2007 roku otrzymaliśmy nagrodę gospodarczą "Złote Logo Starosty Wolsztyńskiego".

Opinie

0/1000
Dobry towar w konkurencyjnej cenie. Polecam
Rom 2014-06-02

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij