Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

"Pab-Bruk" P.P.U. Sebastian Pabich w Panoramie Firm

Opis działalności

Betoniarnia Przemęt, płoty betonowe, płoty ażurowo betonowe kostka brukowa, usługi brukarskie. Firma P.P.U PAB - BRUK Istnieje od 1997 roku i jest wiodącym producentem wyrobów betonowych w naszym rejonie. Betoniarnia "Pab-Bruk" w Przemęcie oferuje najwyższej jakości beton, wyroby betonowe, płoty betonowe, płoty ażurowo betonowe i inne materiały. Zapraszamy.

Marki i specjalizacje

- zakład betoniarski
- montaż ogrodzeń,
- grodzenie posesji,
- ustawianie wiat i garaży,
- ogrodzenia betonowe,
- płoty betonowe,
- kostka brukowa,
- usługi brukarskie.

Produkty i usługi

Oferujemy:

- płoty ażurowo-betonowe,
- kostkę brukową,
- obrzeża trawnikowe,
- krawężniki drogowe itp.

Zapewniamy montaż płotów oraz kompleksowe usługi brukarskie (układanie kostki brukowej na chodnikach, parkingach, podjazdach). Stawiamy na solidność i profesjonalizm.

Działamy na rynku od 1997 roku. Oferujemy sprzedaż ratalną. W 2007 roku otrzymaliśmy nagrodę gospodarczą "Złote Logo Starosty Wolsztyńskiego".

Nasze wyroby są wykonywane z najlepszej jakości materiałów co pozwala naszej firmie być konkurencyjnym na rynku pod względem jakości jak również ceny. Gwarantujemy również fachową pomoc specjalistów przy wyborze odpowiednich materiałów.

Zapewniamy transport zakupionych materiałów na wskazany przez klienta adres.

Zapraszamy do siedziby naszej firmy.
Kontakt pod nr 65/54 96 690, 603 668 812.

Ogrodzenia betonowe, płoty betonowe, kostka brukowa, usługi brukarskie.

Certyfikaty

W 2007 roku otrzymaliśmy nagrodę gospodarczą "Złote Logo Starosty Wolsztyńskiego".

Opinie

0/1000
Dobry towar w konkurencyjnej cenie. Polecam
Rom 2014-06-02
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij