• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
"Terazyt" Okna w Panoramie Firm

Opis działalności

Okna, drzwi, rolety, bramy oraz dodatki okienne.

Produkty i usługi

Jesteśmy profesjonalną firmą działającą na rynku od 2004 roku. Oferujemy Państwu szeroki asortyment okien, drzwi, rolet, bram oraz dodatków okiennych wysokiej klasy producentów. Od początku istnienia naszej działalności zrealizowaliśmy tysiące mniejszych i większych inwestycji. Zdobyliśmy duże doświadczenie oraz zaufanie partnerów, co zaowocowało stworzeniem atrakcyjnej i bogatej oferty pod względem asortymentu jak i kolorystyki.

W naszej ofercie znajdziecie państwo okna aluminiowe PVC, drewniane, drewniano-aluminiowe

Drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, Drzwi PCV - duży wybór

W naszej ofercie odnajdziecie Państwo:
- zewnętrzne aluminiowe w skrzynkach półokrągłych
- rolety zewnętrzne podtynkowe - integro
- rolety w skrzynkach PCV do zabudowy
- natynkowe standart
- rolety w wersji z moskitierą
- parapety wewnętrzne i zewnętrzne.

Bramy garażowe, przemysłowe, rolowane i segmentowe firmy Wiśniowski dla budownictwa mieszkalnego i przemysłowego, dzięki zastosowanym materiałom i nowoczesnej technologii produkcji spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

- żaluzje pionowe i poziome
- moskitiery
- roletki dzień i noc
- maty rolowane, bambusowe
- żaluzje drewniane
- roletki materiałowe
- markizy tarasowe
- ogrody zimowe
- i wiele innych

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij