Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij

Opis działalności

Kompleksowe badania laryngologiczne. Posiadamy drugi gabinet ul. Czerwonego Krzyża 2 63-000 Środa Wielkopolska woj. wielkopolskie godziny otwarcia: pon. 15-18 śr. 10-13 Badania nosa, gardła, uszu, krtani.

Produkty i usługi

Porady na skierowania w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia oraz prywatnie. Oba rodzaje po uzgodnieniu terminu, możliwość ustalenia terminu telefonicznie – kontaktować się najlepiej w dniach i godzinach przyjęć oraz osobiście w gabinecie.
Specjalizujemy się w leczeniu chorób nosa, gardła, uszu i krtani. Przyjmujemy zarówno pacjentów dorosłych jak i dzieci. Kwalifikacja do zabiegów i operacji laryngologicznych, dopasowania aparatów słuchowych, badania dla potrzeb medycyny pracy.

Opinie

0/1000
Pan doktor jest fachowcem z odpowiednim podejściem do pacjenta. Gruntownie przepyta, zadaje bardzo dużo pytań o stan zdrowia, przez co wiem, że zna się na rzeczy. Zapisuje dawkowanie leków na osobnej kartce i jasno tłumaczy, co i kiedy należy brać. Jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem mogę polecić tego dobrego specjalistę
xyz 2014-07-05
Miły i konkretny specjalista, polecam.
zadowolona pacjentka 2013-07-30
Bardzo dobry specjalista,polecam.
Agnieszka 2012-08-17
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij