Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Goodmorning Sp. z o.o. w Panoramie Firm

Opis działalności

Agencja Pracy Tymczasowej specjalizuje się w zakresie rekrutacji pracowników i organizacji ich czasu pracy. W celu usprawnienia procesu rekrutacji, w 2005 roku utworzył w Polsce biuro z główną siedzibą w Złotowie, która obecnie ściśle współpracuje z kilkoma filiami, rozmieszczonymi w najbardziej newralgicznych punktach Polski (Olsztyn, Łódź, Legnica, Zamość). Zapraszamy.

Marki i specjalizacje

Nasza firma ma uznaną markę na holenderskim rynku pracy. Jest jednym z najlepszych płatników na polsko-holenderskim rynku pracy.

Produkty i usługi

Agencja Pracy Tymczasowej specjalizuje się w zakresie rekrutacji pracowników i organizacji ich czasu pracy. Szukamy odpowiednich osób do pracy w każdym z działów gospodarki poczynając od rolnictwa i ogrodnictwa, skończywszy na przemyśle, marketingu i administracji. Dla naszych Klientów wyszukujemy nie tylko wykwalifikowanej kadry ale i pracowników do prac sezonowych, pod konkretne zlecenie.

Certyfikaty

certyfikat
certyfikat
certyfikat

Opinie

0/1000
Świetna firma. Byłam 3 miesiące w Holandii z okresie wiosennym. Dobra praca, niezłe zarobki. Zwrot ubezpieczenia, podatku oraz dodatek wakacyjny. Niezastąpiony P.Andrzej, który organizuje pracę.
2013-01-07
Bardzo dobra organizacja,dobre warunki,było nieżle,szkoda tylko że nie w swoim fachu.
2012-01-06

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij