Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Goodmorning Sp. z o.o. w Panoramie Firm

Opis działalności

Agencja Pracy Tymczasowej specjalizuje się w zakresie rekrutacji pracowników i organizacji ich czasu pracy. W celu usprawnienia procesu rekrutacji, w 2005 roku utworzył w Polsce biuro z główną siedzibą w Złotowie, która obecnie ściśle współpracuje z kilkoma filiami, rozmieszczonymi w najbardziej newralgicznych punktach Polski (Olsztyn, Łódź, Legnica, Zamość). Zapraszamy.

Marki i specjalizacje

Nasza firma ma uznaną markę na holenderskim rynku pracy. Jest jednym z najlepszych płatników na polsko-holenderskim rynku pracy.

Produkty i usługi

Agencja Pracy Tymczasowej specjalizuje się w zakresie rekrutacji pracowników i organizacji ich czasu pracy. Szukamy odpowiednich osób do pracy w każdym z działów gospodarki poczynając od rolnictwa i ogrodnictwa, skończywszy na przemyśle, marketingu i administracji. Dla naszych Klientów wyszukujemy nie tylko wykwalifikowanej kadry ale i pracowników do prac sezonowych, pod konkretne zlecenie.

Certyfikaty

certyfikat
certyfikat
certyfikat

Opinie

0/1000
Świetna firma. Byłam 3 miesiące w Holandii z okresie wiosennym. Dobra praca, niezłe zarobki. Zwrot ubezpieczenia, podatku oraz dodatek wakacyjny. Niezastąpiony P.Andrzej, który organizuje pracę.
2013-01-07
Bardzo dobra organizacja,dobre warunki,było nieżle,szkoda tylko że nie w swoim fachu.
2012-01-06
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij