Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dariusz Kowal Firma Handlowo-Usługowa w Panoramie Firm

Opis działalności

Przewóz osób w kraju i za granicę, wynajem busa na ślub, wesele. Usługi transportowe, transport drogowy. Podejmujemy się współpracy z hurtowniami i dostawcami różnych produktów, gdzie oferujemy możliwość transportu na linii dostawca-odbiorca.

O nas

Zajmujemy się transportem osób oraz towarów do 3,5t.

Marki i specjalizacje

Główną działalnością naszej firmy jest transport drogowy i przewóz osób na terenie całego kraju, oraz przewóz osób za granicę. W głównej mierze wykonujemy kursy do całej UE, ale w większości to wyjazdy zorganizowane. Wynajem busa na ślub, wesele, imprezy okolicznościowe, na narty.
Ponadto świadczymy usługi transportowe, podejmujemy się współpracy z hurtowniami i dostawcami różnych produktów, gdzie oferujemy możliwość transportu na linii dostawca-odbiorca.

Produkty i usługi

W zakres usług przewozu osób i wynajem busów wchodzą:
- przewóz osób na terenie kraju
- przewóz osób za granicę do Niemiec, Holandii, Belgii, Austrii cała UE.
- wynajem busa na wesele, ślub, na narty, przysięgę etc.
- przewozy zorganizowane.

Usługi transportowe, podejmujemy się współpracy z hurtowniami i dostawcami różnych produktów w celu:
- transport towarów od producentów do hurtowni i sklepów
- przewóz towarów na linii dostawca-odbiorca

Cechuje nas profesjonalizm, terminowość i jakość świadczonych usług.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij