Lista
Mapa

Wydział komunikacji - Polska

- znaleziono 3 firmy
 • Drukuj
 • Udostępnij
 • Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij

Baza firm z dnia 01.04.2015r.

Brak wyników dla wydział komunikacji w okolicy lubuskie, zielonogórski, Sulechów.
Wyniki wyszukiwania wyświetlono dla całej Polski.
 • 1
  0
  złomowanie świdnica
  601 163 925
  ul. Kliczkowska 56, Świdnica
  na naszej stacji demontażu pojazdów, - pomoc przy demontażu złomowanych hal, maszyn - sami wycinamy elementy konstrukcji stalowych, - pomoc w dużych przedsięwzięciach rozbiórkowych, - odbiór złomu własnym transportem, - wydajemy również zaświadczenia do wydziału komunikacji. Podejmujemy się również...