"B.L. Match" S.C. Lucyna Kamianiarz Bożena Sagatowicz w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Istniejemy od 1996r. Naszą główną działalnością jest produkcja nietypowych zapałek o długości od 70 mm do 255mm. Stosowane są one między innymi do podpalania kominków, grilli, świec, cygar, zniczy. Produkujemy również zapałki sztormowe i sztormowe wodoodporne używane głównie przez służby mundurowe (wojsko, służby ratownicze), wędkarzy, harcerzy, miłośników jachtingu i wielu innych.

O nas

Istniejemy od 1996r. Naszą główną działalnością jest produkcja nietypowych zapałek o długości od 70 mm do 255mm. Stosowane są one między innymi do podpalania kominków, grilli, świec, cygar, zniczy.

Produkujemy również zapałki sztormowe i sztormowe wodoodporne używane głównie przez służby mundurowe (wojsko, służby ratownicze), wędkarzy, harcerzy, miłośników jachtingu i wielu innych.

Różnorodność opakowań i ich duża powierzchnia jest doskonałym miejscem na Państwa reklamę.

Wszystkie produkty są ekologiczne, pozbawione szkodliwych dla środowiska substancji chemicznych i spełniają wymogi normy EN 1783:1997:SAF.

Marki i specjalizacje

Zapałki: grillowe, sztormowe, zniczowe, kominkowe, świąteczne

Produkty i usługi

Zapałki kominkowe
zapałki grillowe
zapałki sztormowe
zapałki do zniczy i świec
zapałki świąteczne
zapałki reklamowe
zapałki do cygar
zapałki sztormowe wodoodporne

Opinie

0/1000

Słowa kluczowe

zapałki, galanteria zapałczana, zapałki kominkowe, zapałki grillowe, zapałki sztormowe, zapałki do zniczy i świec, zapałki świąteczne, zapałki reklamowe, zapałki do cygar, zapałki sztormowe wodoodporne
Powiadom o błędzie
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij