• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
Tłumacz Przysięgły J. Niemieckiego Artur Ziembaczewski w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Biuro tłumaczeń zlokalizowane jest w miejscowości Koszalin, oferuje profesjonalne tłumaczenia przysięgłe. Biurem zarządza doświadczony i wykwalifikowany tłumacz przysięgły języka niemieckiego Artur Ziembaczewski. W zakresie tłumaczeń przysięgłych znajdą Państwo: tłumaczenia symultaniczne, naukowe, sądowe, pisemne i ustne.

Marki i specjalizacje

Tłumacz przysięgły, tłumaczenia, niemiecki,, korepetycje, dokumenty samochodowe, korespondencja handlowa, umowy, kursy językowe, tłumaczenia ustne, przygotowania do matury.

Produkty i usługi

Prowadzimy również kursy językowe dla osób indywidualnych oraz firm.

Oferta biura tłumaczeń:

* tłumaczenia naukowe,
* tłumaczenia ustne,
* tłumaczenia pisemne,
* tłumaczenia sądowe,
* tłumaczenia symultaniczne.


Tłumacz przysięgły, tłumaczenia, niemiecki, korepetycje, dokumenty samochodowe, korespondencja handlowa, umowy, kursy językowe, tłumaczenia ustne, przygotowania do matury.

Opinie

0/1000
Przemiły Gość!
Marta 2014-12-04
Polecam. Pełen profesjonalizm i podejście do klienta.
Zbyszek 2014-11-27
bardzo dobry
os. prywatna 2013-12-02
Zdaniem naszych niemieckich partnerów bez zarzutu
Robert Więckarz 2012-01-13

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij