• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj

Opis działalności

Szpital świadczy usługi na najwyższym poziomie, w zakresie lecznictwa stacjonarnego, ambulatoryjnego i profilaktyki zdrowotnej. Zatrudnia wykwalifikowaną kadrę medyczną.

Produkty i usługi

Posiada wysokiej jakości sprzęt medyczny. Dyrekcja inwestuje w szkolenia, aby podnosząc kwalifikacje personelu zapewnić Pacjentowi najlepszą obsługę oraz ułatwić załatwienie wszelkich formalności związanych z leczeniem w naszej placówce.

O najwyższym poziomie świadczonych usług przez Szpital świadczą uzyskane certyfikaty polskie i zagraniczne oraz pozycje w rankingach szpitali.

Mamy nadzieję, że nasze strony pomogą Państwu w uzyskaniu potrzebnych informacji. Liczymy również na opinie dotyczące strony, a także pobytów w naszej placówce, które to mamy nadzieję pomogą nam stale poprawiać jakość naszych usług.

Od 1999 r. pełna nazwa Szpitala brzmi: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 2 Pomorskiej Akademii Medycznej Szczecinie. Na przestrzeni kilkudziesięciu lat powstawały nowe bądź zmieniały swą nazwę oddziały szpitalne, powstało Centralne Laboratorium i Centralny Zakład Diagnostyki Rentgenowskiej. Po 1999 roku wyłączone zostały ze struktury Szpitala poradnie stomatologiczne. W roku 2001 Szpital rozpoczął sukcesywną realizację Programu Restrukturyzacji a w roku 2003 podjął działania zmierzające do uzyskania certyfikatu Jakości ISO 9001-2000.

Opinie

0/1000
czysty dobra opieka
upc 2010-05-30
serwis kardiochirurgiczny bardzo dobry
jadwiga.wojtas@wanadoo.fr 2007-11-08
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij