• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
"Seb-Mar" Parapety i Blaty w Panoramie Firm

Opis działalności

Oferujemy szeroki asortyment parapetów i blatów, w każdym kolorze i wymiarze. Naszym atutem jest duże doświadczenie w branży parapetów. Zadowolenie klienta to dla nas skarb.

Produkty i usługi

Oferujemy:

Parapety wewnętrzne:
- drewniane
- dąb as
- poliwood
- postforming
- mdf
- konglomerat marmurowy
- granit
- komorowe z PCV
- renowacyjne z PCV

Parapety zewnętrzne:

- aluminiowe imitacja płytki
- aluminiowe - zimno gięte
- stalowe
- stalowe okleinowane
- granit

Blaty:

- konglomerat marmurowy
- granit

Każde zamówienie naszego Klienta jest rozpatrywane indywidualnie według jego potrzeb. Realizujemy również nietypowe zamówienia.

Opinie

0/1000