• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj

Galerie zdjęć

Opis działalności

Szkoła muzyczna.

Marki i specjalizacje

Sekcja muzyczna: Śpiew (emisja głosu).

Gra na instrumentach:

- fortepian
- akordeon
- flet (prosty, poprzeczny)
- skrzypce
- gitara (klasyczna, akustyczna, elektryczna, basowa)
- keyboard
- perkusja

lub jeszcze inne w razie zgłoszenia się chętnych.

Sekcja plastyczna: rysunek artystyczny.
Sekcja językowa: język ang. i rosyjski.

Produkty i usługi

Cieszymy się z Twojej wizyty. Jesteśmy muzyczną rodziną. Nasza szkoła ma więc rodzinny charakter. Mamy nadzieję, że tworzymy miłą atmosferę sprzyjającą nauce i pogodnemu muzykowaniu. Chcielibyśmy dać dzieciom, młodzieży i dorosłym możliwość rozwijania swych talentów i zainteresowań artystycznych (nie tylko muzycznych). Rodzicom naszych uczniów i innym mieszkańcom prawobrzeżnego Szczecina umożliwiamy obcowanie ze sztuką poprzez organizowanie koncertów i wernisaży młodych artystów. Nadzór pedagogiczny nad działalnością placówki sprawuje Minister Kultury.

Nasze atuty:

* Wykwalifikowana kadra
* Ponad 35-letnie doświadczenie w nauczaniu
* Indywidualne podejście do ucznia
* Rodzinna atmosfera na zajęciach
* Wysoki poziom nauczania
* Koncerty i wystawy
* Świadectwa i dyplom ukończenia szkoły
* Bezpłatne przesłuchania
* Rozsądne ceny
* Bezpłatne wakacje
* Nadzór pedagogiczny Ministerstwa Kultury

Szkoła muzyczna, nauka gry na instrumentach, emisja głosu, lekcje śpiewu, nauka muzyki, gitara, pianino, skrzypce, perkusja, śpiew.

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij